3.200-3.300 TL Sistem Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kardeşim eğer sadece Fortnite falan oynayacaksan rahatlıkla al yukarıda saçma sapan yok hava akışıymış falanmış falanmış yazanlara bakma sen. O bilgisayara işini rahat görür yukarıda saçma sapan yorum yazan insanlar bu sistemi değil denemek gözle görmemiş insanlar. Bir şeyi gözünle görmeden özellikle tekolojik aletse bu kadar atıp tutmak saçma bence alırsan hiçbir sıkıntı yaşamazsın. Kasa sistemin en önemsiz parçasıdır SSD markasının da hiçbir önemi yoktur. Rahat ol benim eski bir PC var sadece işlemci, GPU ve RAM odaklı aldım 10 senedir çalışıyor ve PES 2016 dahil kaldırıyor kasa da şimdiye kadar hiçbir sıkıntı çıkarmadı. Servise 1 defa bile hiçbir parça gitmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim eğer sadece Fortnite falan oynayacaksan rahatlıkla al yukarıda saçma sapan yok hava akışıymış falanmış falanmış yazanlara bakma sen. O bilgisayara işini rahat görür yukarıda saçma sapan yorum yazan insanlar bu sistemi değil denemek gözle görmemiş insanlar. Bir şeyi gözünle görmeden özellikle tekolojik aletse bu kadar atıp tutmak saçma bence alırsan hiçbir sıkıntı yaşamazsın. Kasa sistemin en önemsiz parçasıdır SSD markasının da hiçbir önemi yoktur. Rahat ol benim eski bir PC var sadece işlemci, GPU ve RAM odaklı aldım 10 senedir çalışıyor ve PES 2016 dahil kaldırıyor kasa da şimdiye kadar hiçbir sıkıntı çıkarmadı. Servise 1 defa bile hiçbir parça gitmedi.
Ama şunu da söyleyeyim V4 de çok iyi bir sistem gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Kardeşim eğer sadece fortnite filan oynayacaksan rahatlıkla al yukarıda saçma sapan yok hava akışıymış filanmış falanmış yazanlara bakma sen. O bilgisayara işini rahat görür yukarıda saçma sapan yorum yazan insanlar bu sistemi değil denemek gözle görmemiş insanlar. Bir şeyi gözünle görmeden özellikle tekolojik aletse bu kadar atıp tutmak saçma bence alırsan hiçbir sıkıntı yaşamassın. kasa sistemin en önemsiz parçasıdır ssd markasının da hiçbir önemi yoktur. Rahat ol benim eski bir pc var sadece işlemci, GPU ve RAM odaklı aldım 10 senedir çalışıyor ve pes 2016 dahil kaldırıyor kasa da şimdiye kadar hiçbir sıkıntı çıkarmadı. Servise 1 defa bile hiçbir parça gitmedi.
Yanlış bilgilendirme. Hocam sizin söylediklerinizi kulağınız duyuyor mu? ne demek SSD markasının hiçbir önemi yok. Dandik ve kalitesiz bir SSD alıp 2-3 gün sonra sağlık sorunu problemiyle mi karşılaşsın. Kasa sistemin en önemsiz parçası demişsin. Çok cahilce konuşuyorsun. Kötü bir kasa sisteme resmen cehennem azabı yaşatmak demek. Sonra neden işlemcim 90 derecede çalışıyor diye konular açılıyor.

Yanlış bilgilendirme. Hocam sizin söylediklerinizi kulağınız duyuyor mu? Ne demek SSD markasının hiçbir önemi yok. Dandik ve kalitesiz bir SSD alıp 2-3 gün sonra sağlık sorunu problemiyle mi karşılaşsın. Kasa sistemin en önemsiz parçası demişsin. Çok cahilce konuşuyorsun. Kötü bir kasa sisteme resmen cehennem azabı yaşatmak demek. Sonra neden işlemcim 90 derecede çalışıyor diye konular açılıyor.
1. Olarak kasasız da bilgisayar çalışabiliyor ve o kasa kötü bir kasa değil.
2. Olarak da SSD'yi Toshiba sanmıştım James Donkey olduğunu bilmiyordum.

@Silinen üye siz çok yanlış anlamışsınız. Ben o kasanın kötü olduğunu söylemedim. Kötü bir kasa alınırsa olacakları söyledim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı