3.200 TL'ye kablosuz oyuncu ekipmanları önerisi

İsim987

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben ekipmanlarımı yenileyeceğim. Mouse, kulaklık ve klavye alacağım ancak ailem kablo kırışıklığı olmaması için hepsini kablosuz yap diyorlar. Ben de bu konuda çok bilgili olmadığım için buraya danışmak istedim.

Öncelikle alacağım ürünlerin max 3.2K, Gaming ve bilindik markalardan olması lazım. Bu konuda hangi marka iyi, hangi ürün alınır, öneri istiyorum. CS Fortnite, Fall Guys, GTA gibi oyunlar oynayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka şarj veya pille uğraşmak istiyorsan bluetooth alabilirsin ama fazla önermem hem ses geç gelebiliyor hemde pille uğraşmak istemiyorum oyunun ortasında ses gidiyor adam chatten köydeki akrabalarıma bile küfür etmiş oluyor; arkadakini nasıl duymadın diye

Kanka şarj veya pille uğraşmak istiyorsan Bluetooth alabilirsin ama fazla önermem hem ses geç gelebiliyor hem de pille uğraşmak istemiyorum oyunun ortasında ses gidiyor adam chatten köydeki akrabalarıma bile küfür etmiş oluyor; arkadakini nasıl duymadın diye.

Kanka bende aynı fikirdeyim ama ailem tam tersi fikirde mkulaklık girişli monitör alıp kulaklığı öyle hallledebilirim ama mouse ve klavye mecbur kablosuz olacak.Birde Bloody diye bir marka var mış çok bilmiyorum ama alınır mı ürünleri.

Bloody R80 diye bir mouse var alınır mı?

Kulaklık olayı iptal oldu sadece klavye ve mouse

Son düzenleme:

Geri
Yukarı