3.300 TL Sistem Toplama

U.blgc

Hectopat
Bu resimde paylaşılan sistem iyi midir? Artıları ve eksileri nelerdir?
PUBG Mobile Emulatör rahat oynanır mı?

pc.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun yerine çok daha iyi sistemlere yönelebilirsiniz.

R3 1200 1050Ti
R3 1300x RX570
Bunun gibi sistemlere SSD ve mümkünse RAM ekleyip alırsanız emülatör değil, normal oyunu bile rahatlıkla oynayabilirsiniz. RAM eklemek zorunda değilsiniz fakat 16GB RAM artık standartlaşmaya başladı.

Acer K202HQ model monitör bende de var, iş görüyor o fiyat için iyi bir tercih.

Arkadaşın önerdiği Rx 570 sistem ve benim önerdiğim monitör ile bırakın emülatörü normal oyunu medium ayarlarda rahatlıkla oynayabilirsiniz diye düşünüyorum.

Arkadaşın önerdiği Rx 570 sistem ve benim önerdiğim monitör ile bırakın emülatörü normal oyunu medium ayarlarda rahatlıkla oynayabilirsiniz diye düşünüyorum.
Aynen öyle fakat monitör linki atarken sıkıntı olmuş galiba çünkü link'i görünmüyor. Tekrar atabilir misiniz?

arkadaşlar dediklerinize baktım ama bütçem zaten zorlayınca bu duruma geldi daha üstü olmaz ama lg monitörü değiştirdim kasayıda değiştireceğim güç kaynağı sıkıntılıymış ama hangi kasayı bulacağımı bulumadım
Bunun yerine çok daha iyi sistemlere yönelebilirsiniz.

R3 1200 1050Ti
R3 1300x RX570
Bunun gibi sistemlere SSD ve mümkünse RAM ekleyip alırsanız emülatör değil, normal oyunu bile rahatlıkla oynayabilirsiniz. RAM eklemek zorunda değilsiniz fakat 16GB RAM artık standartlaşmaya başladı.

Acer K202HQ model monitör bende de var, iş görüyor o fiyat için iyi bir tercih.
Tepki süresi 1 Ms, 75 Hz ve güvenilir bir marka.
tekrara düşmemek amacıyla bu sistem emülatörü oynatır mı birde kasa tavsiyesi isteyeceğim
bir de bu anakart nasıl diğerinden hatrı sayılır farkı varmı

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı