3-4 Aydır Sosyallikten Aşırı Derece Uzaklaştım

Gereksizz

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar uzun zamandır sosyal hayattan uzaklaştım. İnanılmaz bir üşengeçlik üzerime çöktü en son ne zaman bir kızla konuştum hatırlamıyorum. Şu lanet bilgisayar yüzünden olsa gerek. Hiç bir kızla konuşamıyorum uzun zamandır üşeniyorum muyum? Yoksa utanıyor muyum? Başka bir nedeni mi var bilmiyorum? Sadece ortaokul liseden arkadaşlarımla buluşabiliyorum. Arkadaşlarım 2-3 kızı birden götürüyor. Resmen birisiyle nasıl konuluşur unuttum. Tavsiyeleriniz var mıdır? Daha da yazmak isterdim fakat inşallah bu derdimi anlatmaya yetmiştir.

Şimdi 2-3 kızı birden götürmek sosyallik değildir. Onun kaba bir tabiri vardır ancak buraya yazamayız :D Bende aynı durumdaydım ancak pek dert etmiyordum açıkçası nasıl olsa okul açılacak ister istemez diyaloğa gireceğiz diyordum. Tavsiye olarak da buluştuğun arkadaşlarla bir buluşma gününe başka kişiler de gelebilir böylelikle hem konuşursun hemde yeni insanlar tanırsın belki hayatının aşkını bulursun :D Tabi ben olsam böyle birşeyin içinde olur muydum? Hayır :D

Ayrıca kısa bir süre de olsa işe başlayabilirsin çalışıyor musun bilmiyorum ama bende etkisi iyi oldu. Tavsiye ederim :)

Aynı durumdan bende muzdaripim. Biriyle konuşamıyorum. İlla karşımdaki kişi bir konu açmalı, topu bana atmalı. Sokağa çıkmaya da çekiniyor musunuz? Açıkcası insanlar beni izliyor gibi hissediyorum ben. Kendi kendime tribe girip ajan moduna alıyorum kendimi. :/

Ne güzel işte. Türk kızı ile konuşup ne yapacaksın? İskandinav kızları candır can. Şimdi bir ton sebep sayarım da ban yemekten korkuyorum :D

Bu ne şimdi? Yaptığın terbiyesizlik. Kızla konuşmanı bilgisayar mı engelliyor? Veya neden "kız", sorabilir miyim, belli bi' nedeni var mı? Sosyal değilsen biz buradan senin yanına "kız" mı yollayalım? Bunu mu demek istiyorsun? Git arkadaşlarına takıl, "kız, kız" kafayı yersin böyle:LOL:

Kızlardan bıkmış birisi olarak şunu söylemeliyim. Eğer evde boş boş oturursan çürürsün. Git dışarıya biraz faaliyet yap. Mesela okçuluk kulübüne yazıl su topuna yazıl spor salonuna gidip kendini geliştir. Arkadaş sayın ister istemez artmaya başlıyor. Ve şunu söylemeliyim. Kızlara çok meraklı olma. Ve yanında olması gereken kızı doğru seç. Yoksa sonuçları katlanılmaz olabiliyor.

Bu ne şimdi? Yaptığın terbiyesizlik. Kızla konuşmanı bilgisayar mı engelliyor? Veya neden "kız", sorabilir miyim, belli bi' nedeni var mı? Sosyal değilsen biz buradan senin yanına "kız" mı yollayalım? Bunu mu demek istiyorsun? Git arkadaşlarına takıl, "kız, kız" kafayı yersin böyle:LOL:

O anlamda değil hocam. 4 aydır içeri tıkıldım ve erkek arkadaşlarım bile mesaj atmasa yazmıyorum. Çevrem çok zayıfladı. Burda vurgulamak istediğim buydu :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı