Telefonum 4 aydır tamircide

İDarkNess

Decapat
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 2600 - Rog Strix 2060 Super OC - 8x2 3200 Mhz - B450M S2H
Telefonumun ekranı kırılmıştı. Yaptırmak için babamla çarşıda bir tamirciye gittik 900 TL'ye yaparım dedi. Başka bir tamirciye gittik 830 TL'ye yaparım dedi. Babamda tabii hemen 830 lira isteyen adama verdi telefonu. Aradan 3 gün geçti gittik aldık telefonu normal bir şekilde çalışıyordu. Ardından aşırı yavaş şarj olmaya başladı. Babama söyledim sonra götürürüz idare et dedi. Ancak aradan 4 gün sonra telefon ne yaparsam yapayım şarj olmadı. Tekrar götürdük aynı tamirciye 5 gün sonra aldık telefonu eve geldik şarja taktım şarj olmadı. Yine götürdük tamirciye 3 gün sonra aldık telefonu bu sefer şarj oluyordu sorun yoktu. Ancak aradan 1 gün sonra telefon kendi kendine kapandı ve bir daha açılmadı. Tamirciye götürdük 1 hafta sonra gittik adam telefonu sökerken ekranı kırmış. Ekran bekliyorum dedi. Bu şekilde bizi sürekli geçiştiriyor. Her hafta gidiyoruz soruyoruz ya parça bekliyorum diyor ya parça gelmedi diyor ya da şarj soketi sipariş ettim onu bekliyorum diyor. Babama diyorum alalım telefonu başka tamirciye verelim diyorum olmaz bekle diyor 4 aydan fazla oldu her hafta gidiyoruz sürekli geçiştiriyor adam bizi ne yapmalıyım ben bu durumda?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı