3-4 kişi birlikte oynamak için MMORPG oyun önerisi

methz

Hectopat
Yer
Ascent
Daha fazla  
Merhaba, arkadaşlarımla MMORPG bir oyun oynamak istiyoruz. Saatlerce sıkmadan başında tutabilecek bir oyun arıyoruz, fiyat önemli değil. Sürükleyici olsun, sıkıcı olmasın yeterli. Toplam 3 ya da 4 kişi falan oynayacağız. Var mı böyle oyun önerisi?

Merhaba, arkadaşlarımla MMORPG bir oyun oynamak istiyoruz. Saatlerce sıkmadan başında tutabilecek bir oyun arıyoruz, fiyat önemli değil. Sürükleyici olsun, sıkıcı olmasın yeterli. Toplam 3 ya da 4 kişi falan oynayacağız. Var mı böyle oyun önerisi?

Ark: Survival Evolved 15 TL şu an.

Aura Kingdom olabilir. Party kurup oynarsınız. Oynaması ücretsiz bir anime MMORPG.
Hocam Genshin Impact oynadim daha once, arkadaslarim anime sevmiyor maalesef.
Ark: Survival Evolved 15 TL şu an.
O MMORPG mi? Nasil bir oyun hocam, oynadiniz mi?

Son düzenleme:
Hocam selamlar,

Conan Exiles önerebilirim şu an indirimde Steam'de. Cidden arkadaşlarla çok saran bir oyun. MMORPG değil ama yine de önermek istedim. Bazı arkadaşlar Genshin Impact önermiş o oyun da çok sağlamdır ama MMORPG türünde bir oyun değil tam anlamıyla yine. Co-Op PvE odaklı bir oyun diyebilirsin.

Fiyat önemli değil diyorsan MMORPG olarak WoW tek geçer diye düşünüyorum ben. Yaklaşık 6 yıldır oynuyorum, hala da oynarım :D Son zamanlarda her ne kadar istenileni veremese de piyasadaki diğer MMORPG'lere kıyasla; bırak saatleri, aylarca oynayabileceğin içerik mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı