3-5 ay yatar çıkarım!

Siz böyle insanlara acırsanız bu ülkenin ne tecavüzcüsü biter, ne yolda istediğini öldüreni biter, ne kadına şiddet biter. Acımayana acıma yok. Bak idam gelsin bunların 1 tanesini bile yapabiliyorlar mı? Korkusundan.

İdam yanlış ellerde neler olabiliceğini düşünün. Bence bunlara müebbet hapis verilmeli.

Siz böyle insanlara acırsanız bu ülkenin ne tecavüzcüsü biter, ne yolda istediğini öldüreni biter, ne kadına şiddet biter. Acımayana acıma yok. Bak idam gelsin bunların 1 tanesini bile yapabiliyorlar mı .. korkusundan.
İş acımaktan çok arka plan olaylarında. Bu olayın hiç mi kötüye kullanımı veya iftirası olmayacak? "30 tane tecavüzcü ölecek 1 kişi arada kaynasa ne olacak" düşünüyorsanız düşünmeyin. O arada kaynayan 1 insan. Onun ailesi yok mu? Arkasında ağlayacak insanlar yok mu?

Yanlış anlaşılma olmasın savunmuyorum yapılanları ama idam saçma.

Siz böyle insanlara acırsanız bu ülkenin ne tecavüzcüsü biter, ne yolda istediğini öldüreni biter, ne kadına şiddet biter. Acımayana acıma yok. Bak idam gelsin bunların 1 tanesini bile yapabiliyorlar mı .. korkusundan.
14 yaşında bir çocuğa göre fazla rahat konuşuyorsun. Oyun mu bu?

WhatsApp Image 2021-04-16 at 20.15.43.jpeg

Sorun sadece bu değil, ülkede devlet görevlilerine ceza verilmiyor. Komple adalet yok biz de.

Bize idam değil düzgün işleyen bir hukuk lazım. O de olmadığına göre siz isterseniz adamı yakarak idam edin gene sonuç alamazsınız. Her şeyden önce benim gözümde hukuk bazı şeylerin kuklası olmaktan çıkıp ciddi bir şekilde elden geçirilmesi lazım. Ondan sonra bu sorunda kendiliğinden çözülür bence.

Kadınlara silah taşıma hakkı verilmesi gibi daha çok koruma amaçlı kanunlar çıkartılmalı
Diğer kısma katılıyorum fakat çok saçma silah taşıma hakkı. Üstteki yorumda belirttim ama kısaca yazayım. Suistimal edilecek. Türkiye'de yaşıyoruz. Mutlaka birsi edecektir. O erkeğin hakkını ödeyebilir misiniz? Hayır.

Yeni konular

Geri
Yukarı