3.5 ayda TYT yetişir mi?

Söylediğim şekilde olur mu hocam? rehber matematiğin kampını bitirip aynı zamanda kitaptan ilerlemek? Çok teşekkür ederim bu arada.
Rehber matematiğin anlatımını seviyorsanız olur, antrenmanlarla matematik bence çok gereksiz eğer aldıysanız çözün ama almadıysanız hiç gerek yok. Dediğim gibi zaman kısıtlı olabildiğince hızlı bitirin.

Rehber matematiğin anlatımını seviyorsanız olur, antrenmanlarla matematik bence çok gereksiz eğer aldıysanız çözün ama almadıysanız hiç gerek yok. Dediğim gibi zaman kısıtlı olabildiğince hızlı bitirin.
Hocam ama direk tyt'ye geçersem anlayamam ki. Çözmem gerekmiyor mu anlayamadım. Temelim zayıf olduğu için antrenmanlarla matematik setini satın aldım.

Hocam ama direk tyt'ye geçersem anlayamam ki. Çözmem gerekmiyor mu anlayamadım. Temelim zayıf olduğu için antrenmanlarla matematik setini satın aldım.
Tabii ki çözmeniz yararınıza ancak zaman kısıtlı. 3 ayda türkçeye mi bakacaksınız, fene mi, sosyale mi yoksa matematiğe mi? Çalışırken ilk amacınız olabildiğince kısa zamanda sistematik bir şekilde konuları bitirmek olmalı. Mezunsanız diyeceğim bir şey yok günde 10-11 saat arası çalışsanız her şeyi hayli hayli halledersiniz.

Tabii ki çözmeniz yararınıza ancak zaman kısıtlı. 3 ayda türkçeye mi bakacaksınız, fene mi, sosyale mi yoksa matematiğe mi? Çalışırken ilk amacınız olabildiğince kısa zamanda sistematik bir şekilde konuları bitirmek olmalı. Mezunsanız diyeceğim bir şey yok günde 10-11 saat arası çalışsanız her şeyi hayli hayli halledersiniz.
12. sınıfım. söylediğiniz gibi hızlıca matematiği bitirip normal konulara geçicem.

Hocam konuyla alakasız, sınavdan sonra veya sonuçlar açıklandıktan sonra güncelleme yapabilir misiniz?

Hocam konuyla alakasız, sınavdan sonra veya sonuçlar açıklandıktan sonra güncelleme yapabilir misiniz?
tabiki.

@waarrior @bugra0127 hocalarım konuyu hortlatıyorum. Acaba diyorum temel matematik çözmek yerine direk tyt'ye mi geçsem? Temelim olmadan yapabileceğim kolay sorular yok mudur? Ya da tyt için hangi konuları bilmem gerekir temel olarak bilginiz varsa onlara çalışayım sadece diğer türlü gerçekten zaman kaybedicem. Hocam antrenmanlarla matematik kitabının 2 sinide bitirin diyosanız çözmeye devam edicem. Zaten çok fazla nete ihtiyacım yok dediğim gibi 65 net yeterli bana. Kolay yapabileceğim sorular yok mudur ne tavsiye edersiniz? Yol gösterecek biri lazım...

Son düzenleme:
TYT'de 65 nete ulaşman çok kolay sadece biraz sabır istiyor o kadar normalde benim özellikle TYT matematiğim berbattır yani genelde sorularını yapamazdım en fazla 8 net falan yapardım konuları bitirdikten sonra branş deneme üzerinden gitmeye başladım ve TYT matematik netlerim şu anda ciddi oranda artmaya başladı bu durum diğer dersler içinde geçerli TYT netleri AYT gibi hemen artmaz birazcık sabır istiyor ama emin ol şu kalan sürede TYT 65 nete çıkarırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı