3.500-4.000 TL'ye akıllı saat önerisi

Asyneum

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, bütçem 3.500 - 4.000 TL arasında. Aklımdaki saatler şunlar,

Huawei Watch GT 3 46mm active Edition.
Huawei Watch fit 2 elegant Edition gümüş.

Sizin de tavsiyelerinizi almak isterim bu noktada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bütçem 3.500 - 4.000 TL arasında. Aklımdaki saatler şunlar,

Huawei Watch GT 3 46mm active Edition.
Huawei Watch fit 2 elegant Edition gümüş.

Sizin de tavsiyelerinizi almak isterim bu noktada.

Saatten beklentileriniz nedir onu da yazarsanız iyi olur. E- SIM, wifi gibi beklentileriniz yoksa Watch GT3 46mm nin her versiyonu güzel seçim olur. Ekranları güzel, saatler şık ve pil ömrü efsane.

Galaxy Watchlardan uzak duruyorum çünkü sarjı çok az gidiyor her gün sarja koyamam. E-SIM, Wifi gibi bir beklentim yok. Gündelik kullanıma uygun 46mm bir saat istiyorum. 44mm benim bileğim için küçük kalır.

Galaxy Watchlardan uzak duruyorum çünkü sarjı çok az gidiyor her gün sarja koyamam. E-SIM, Wifi gibi bir beklentim yok. Gündelik kullanıma uygun 46mm bir saat istiyorum. 44mm benim bileğim için küçük kalır.

O zaman Huawei GT3 46mm modellerinden hangisi hoşunuza gidiyorsa onu alın hocam. Bu arada bir çok elektronik mağazada teşhirde var gidip bakarak almanızı tavsiye ederim kolunuza en yakıştırdığınız modeli.

Eşimde GT 3 ün 42 modeli var. Şarjı reklamı yapıldığı gibi 1 hafta gidiyor rahatlıkla. 46 mm modeller ise 12-15 gün arası gidiyor.

Galaxy Watch'lardan uzak duruyorum çünkü sarjı çok az gidiyor her gün sarja koyamam. eSIM, Wi-Fi gibi bir beklentim yok. Gündelik kullanıma uygun 46mm bir saat istiyorum. 44mm benim bileğim için küçük kalır.

Uyumadan 1 saat önce şarja takmak zor bir şey değil.

Uyumadan 1 saat önce şarja takmak zor bir şey değil.

Hocam arkadaşımız hem her gün şarj etmek istemiyor hem de daha büyük bir kasa istiyor. Samsung iki durumda da devre dışı zaten.

Mesajlarında net olarak yazmış, siz memnun olabilirsiniz her gün şarj etmek size zor gelmeyebilir ama herkes için durum bu değil.

Ben ilk akıllı saatlerden biri olan Motorola Moto 360'ı kullandım sanırım 7-8 sene önceydi. O saatte her gün şarj istiyordu artı bir süre sonra şarj performansı düşeceği için günü çıkaramıyordu bile ve bir süre sonra bataryasından bıkıp bir kenara koymuştum. Aradan 7-8 sene geçmiş ve halen akıllı saatlerde 1-2 günü normal karşılayamıyorum ben.

Adamlar yapmış dile kolay 2 hafta gidiyor bataryası, önceliği batarya süresi ve kasa boyutu olan birisi hangi sebeple gidip Galaxy Watch alsın ki?

Ek olarak Galaxy Watch'un görünümüyle Huawei Watch GT3 leri yan yana koyarsanız siz beğenebilirsiniz ama klasik saat görünümünü seven benim gibiler için Galaxy Watch spor bir görünüme sahip ben asla takmam mesela bu kadar net söyleyeyim.

Hocam arkadaşımız hem her gün şarj etmek istemiyor hem de daha büyük bir kasa istiyor. Samsung iki durumda da devre dışı zaten.

Mesajlarında net olarak yazmış, siz memnun olabilirsiniz her gün şarj etmek size zor gelmeyebilir ama herkes için durum bu değil.

Ben ilk akıllı saatlerden biri olan Motorola Moto 360'ı kullandım sanırım 7-8 sene önceydi. O saatte her gün şarj istiyordu artı bir süre sonra şarj performansı düşeceği için günü çıkaramıyordu bile ve bir süre sonra bataryasından bıkıp bir kenara koymuştum. Aradan 7-8 sene geçmiş ve halen akıllı saatlerde 1-2 günü normal karşılayamıyorum ben.

Adamlar yapmış dile kolay 2 hafta gidiyor bataryası, önceliği batarya süresi ve kasa boyutu olan birisi hangi sebeple gidip Galaxy Watch alsın ki?

Ek olarak Galaxy Watch'un görünümüyle Huawei Watch GT3 leri yan yana koyarsanız siz beğenebilirsiniz ama klasik saat görünümünü seven benim gibiler için Galaxy Watch spor bir görünüme sahip ben asla takmam mesela bu kadar net söyleyeyim.

Üzerine ekstra olarak nokta bile koymama gerek kalmamış. Elinize sağlık. Tam olarak düşüncelerim bu şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı