3.500 TL bütçeye F/P klavye ve mouse önerisi

Bayram Koştan

Centipat
Daha fazla  
Selam, klavye ve mouse almak istiyorum 3500 TL bütçem var. Daha önce mekanik klavyem olmadı fakat bir iki kere deneyimlediğim Switch'ler var. Red Switch hoşuma gitmişti. Fiyat performans bir klavye mouse öneriniz var mı?

Klavye olarak AK820 Pro alman çok daha iyi olur ASUS yerine.

Bütçe artamam dersen klavye olarak bunu tercih et. Ben artmanı öneririm AK820 Pro çok güzel bir klavye.

Son düzenleme:

Klavye olarak AK820 Pro alman çok daha iyi olur ASUS yerine.

Bütçe artamam dersen klavye olarak bunu tercih et. Ben artmanı öneririm AK820 Pro çok güzel bir klavye.

AK820 Pro klavyenin switch tipi ve üreticisi neydi?

AK820 Pro klavyede ışık tuşların içinden geçmiyor haberiniz olsun. Onun dışında çok güzel klavye switchlerini kendileri üretiyorlar sanırım.
1709009995603.png

AK820 Pro klavyede ışık tuşların içinden geçmiyor haberiniz olsun. Onun dışında çok güzel klavye switchlerini kendileri üretiyorlar sanırım.
Eki Görüntüle 2127184
Ürün "ışıklı mışıklı" diyerek satmaktansa, pavyon gibi olması yerine malzeme kalitesine ve switchlerine dikkat etmiş. O yüzden ışık konusunda yetersiz kalabiliyor ki zaten güneye bakan ledlerin geneli böyle araştırdığım kadarıyla. Bende 4-5 gün önce aldım ve aşırı memnunum. Sesinden ve yazma hissiyatından sonra hayatımda bir bilgisayar parçasından bu kadar zevk alacağımı düşünmezdim.

Konu sahibine gelecek olursak, cuma günü 25 günlük bir sürecin ardından Epomaker'ın (yurtdışı) sitesinden verdiğim AK 820 Pro'yu teslim aldım. Amazondan olsa hiç düşünmeden oradan alırdım ve ben sadece 150-200 TL daha ucuza aldım sanırım. Gene bu fiyatlarda Amazon'dan 8-10 gün süre için gelecek olmasına karşın Amazonu tercih ederdim. Yani kesinlikle AK820 Pro için elinden gelenin fazlasını yapmanı tavsiye ederim. (Tabii ki çıkarılabiliyorsa). Fiyatı çok iyi ve Amazon sitesinden almanın artısıyla.

Yeni konular

Geri
Yukarı