3.500 TL monitör önerisi

gktg21

Femtopat
Daha fazla  
Hiçbir şekilde üzmez ürünün arkasında olur Dell. İncelemesi profilim de makale bölümün de var.

Son düzenleme:
G24F almayın, kronik sorunlu bir monitördür onun yerine G24F-2 bakınız. ASUS TUF olanını da almanızı önermem ghosting sorunu görülebilir. Dell G2422HS bakın.

Asus TUF Gaming VG248Q1B 24" 0.5ms Full HD FreeSync Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu 1. Model

Ve 2. Model https://www.cimri.com/monitor/en-uc...lTbul3I4VO_RjfqBALAaAsyvEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Pek fikrim yok konularla ilgili. Film de izleyeceğim, FPS de oynayacağım. Bütçem 3,3 buçuk arası. Farklı tavsiye modeller de alabilirim. Teşekkürler.

G2422HS veya G24F-2 bakılabilir. G2422HS'yi aktif olarak kullanıyorum. Gayet memnunum. G24F-2'yi de kullanma geçmişim oldu. Ondan da gayet memnundum. Önerim G2422HS alman olur. Şuan 3800TL. G24F-2'nin fiyatı İtopya'da yüksek fakat ara ara indirimlere giriyor.

G2422HS veya G24F-2 bakılabilir. G2422HS'yi aktif olarak kullanıyorum. Gayet memnunum. G24F-2'yi de kullanma geçmişim oldu. Ondan da gayet memnundum. Önerim G2422HS alman olur. Şuan 3800TL. G24F-2'nin fiyatı İtopya'da yüksek fakat ara ara indirimlere giriyor.
Dell evet ancak durum şu malum taksiyle bir alışveriş yapıcam ve fiyat farkı 700,800 tl ye ulaşıyor. Maalesef bu zaten bana uymuyor.
Bilginiz için teşekkür ederim.

G2422HS veya G24F-2 bakılabilir. G2422HS'yi aktif olarak kullanıyorum. Gayet memnunum. G24F-2'yi de kullanma geçmişim oldu. Ondan da gayet memnundum. Önerim G2422HS alman olur. Şu an 3800TL. G24F-2'nin fiyatı İtopya'da yüksek fakat ara ara indirimlere giriyor.

Oldukça kafam karıştı. Bütçem 3300ü geçmemeli. Farklı bir tavsiye verirseniz mutlu olurum. Teşekkürler

Oldukça kafam karıştı. Bütçem 3300ü geçmemeli. Farklı bir tavsiye verirseniz mutlu olurum. Teşekkürler
G24F-2 geçenlerde İtopya'da 3300TL idi. Benzer fiyatlara yine düşecektir. Takip et derim. Bütçende herhangi bir artış veyahut G2422HS'nin fiyatında herhangi bir alçalma olursa Dell'e yönelmeni öneririm.

Dell evet ancak durum şu malum taksiyle bir alışveriş yapıcam ve fiyat farkı 700,800 tl ye ulaşıyor. Maalesef bu zaten bana uymuyor.
Bilginiz için teşekkür ederim.

Hocam alırken şöyle düşünün bayağı ömürlük gibi alıyoruz bu tarz şeyleri 300tl koymaya çalışın çünkü alacağınız Tuf modeli bayağı kötü Dell'e veya Gigabyte 'a göre. Zaten monitör de tuf serisi çok da önerilmez sizin baktığınız da eski.

Geri
Yukarı