3.500 TL oyun notebook önerisi

@Connor aynı konuyu bende acmıstım ve @Silinen üye kardeşimin bana yazdını copy paste yapıyorum.

Kasa kalitesi ve dışarıdan görünüş sizin için önemli mi?
Monster tam anlamıyla performans için yapılmıştır. Oyunlarda yüksek performans verir sizi üzmez, ancak;
1. Kasa kalitesi diğer dizüstülere göre düşüktür. Kasayı MSI'dan alır. Modele göre değişebilir. Ama sağlamlık konusunda taviz vermez gayet sağlamdır.
2. Soğutma konusunda... Turbo fan özelliği gayet iyi soğutuyor. Ek olarak diğer firmalara göre turbo fanı daha iyi soğutuyor, ama şöyle bir sorun var ki elektrik süpürgesi kadar ses çıkarıyor.
3. Kalite. Kalite konusunda aman aman iyi denemez. Zira Monster Doğan arabaya Ferrari motoru takılmış gibidir. Dışarıdan pek de iyi görünmez. Ama dedigim gibi sağlamdır.
4. Gelelim teknik servise. Teknik servisi hiçbir firmada yoktur. Ürünlerini gerçekten iyi takip ediyorlar. Sizi yüz üstü bırakmıyorlar. Arkadaşım bu tozlandı diye göndermişti, 2 gün sonra temizlenmiş macunu yenilenmiş şekilde geri geldi. Ekranda piksel sorunu çıktı, yenisini verdiler vb.
Ayriyetten eğer beğenmezseniz geri iade edebiliyorsunuz.

Hocam Monster alacak insan şunu kesinlikle diyebilmeli, "Ben bu ucuz fiyata böyle üst düzey performans satın alıyorum, biliyorum ki bunun dezavantajı kasa kalitesi, görünümü vesairedir."

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler monster iyi biliyorumda geç gönderiyolarmış ürünü öyle duydum doğru mu? Alan biri varsa kaç gün içinde gönderiyorlar bilgi verirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler monster iyi biliyorumda geç gönderiyolarmış ürünü öyle duydum doğru mu?Alan biri varsa kaç gün içinde gönderiyorlar bilgi verirseniz sevinirim.
Monster o sorunu uzun zaman önce çözdü.

@OE06 kasa görünümü kişiden kişiye değişir. Mesela ben Asus N550JV'nin kasasına hastayım ama kardeşim nefret ediyor. O ise Gigabyte P25K'nın kasasını hoş buluyor. Kasa bakımından Monster o kadarda kötü değil. Clevo kasaları hadi biraz... Hayır ortanın üstünde bir derecede kotü. Ama MSI kasaları kullandıkları modeller kuşkusuz süper.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı