3.500 TL oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
3500

Eray232

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, son günler de oyuncu koltuğu arayışına girdim ve buna sebep olan plastik sandalye sağ olsun.
rampage oyuncu koltuğu kullanan var ise yorumlarınızı bekliyorum.
xprime king modeli yine kullanan var ise yorumlarınızı bekliyorum.
Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben seneler önce Adore'den almıştım, ofis koltuğu gibi bir şeydi. 190cm ve 100kg olmamdan kaynaklı beni rahatlatacak ve uzun süre oturacağım bir sandalye arıyordum. İnanılmaz memnunum, o kadar büyük ki bağdaş kurabiliyorum oturağın üzerinde. Adore'den al demiyorum bu arada sadece iki noktaya dikkat etmen gerekiyor. Oturma süreleri var minderlerin ona dikkat etmelisin. Bir de deri sandalyeler uzun süre oturunca terletiyor. Ben kumaş ile üzerini kaplattım dayanamayıp haberin olsun (Sürekli iç çamaşırı, atlet, tshirt değiştiriyordum). Oyuncu koltuğu diye bakmana gerek yok, ofis koltukları da rahat. Bakış açısı olsun diye söyledim.

Ben seneler önce Adore'den almıştım, ofis koltuğu gibi bir şeydi. 190cm ve 100kg olmamdan kaynaklı beni rahatlatacak ve uzun süre oturacağım bir sandalye arıyordum. İnanılmaz memnunum, o kadar büyük ki bağdaş kurabiliyorum oturağın üzerinde. Adore'den al demiyorum bu arada sadece iki noktaya dikkat etmen gerekiyor. Oturma süreleri var minderlerin ona dikkat etmelisin. Bir de deri sandalyeler uzun süre oturunca terletiyor. Ben kumaş ile üzerini kaplattım dayanamayıp haberin olsun (Sürekli iç çamaşırı, atlet, tshirt değiştiriyordum). Oyuncu koltuğu diye bakmana gerek yok, ofis koltukları da rahat. Bakış açısı olsun diye söyledim.
Fotoğraf var mı ?

Merhaba arkadaşlar, son günler de oyuncu koltuğu arayışına girdim ve buna sebep olan plastik sandalye sağ olsun.
rampage oyuncu koltuğu kullanan var ise yorumlarınızı bekliyorum.
xprime king modeli yine kullanan var ise yorumlarınızı bekliyorum.
Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Hocam bende 2 falan sene önce Rampage KL-R77 vardı 1000TL civarıydı o zaman şokta uygun diye almıştım 2.günden kol ayar yapma yerleri bozuldu senden kaynaklı diyebilirsiniz ancak gayet düzgün kullanmıştım zaten iade ettim o gün ama siz internetten alacağınız için iade süreci daha zor olabilir o yüzden pek tavsiye etmem.

Fotoğraf var mı ?
Adore Boston Ofis Koltuğu-S.Deri-Siyah 65x114-121,5x81 cm diye aratırsan çıkıyor. Bunun biraz daha büyük haliydi ve benimkisi 10 saat aralıksız oturma sunuyordu. Biraz boyutları da değiştirmişler, küçültmüşler. Adı Boston değildi zaten ben aldığımda. 2016 ya da 2017 yılında aldım hala kullanıyorum.

Adore boston ofis koltuğu-s. Deri-siyah 65x114-121, 5x81 cm diye aratırsan çıkıyor. Bunun biraz daha büyük haliydi ve benimkisi 10 saat aralıksız oturma sunuyordu. Biraz boyutları da değiştirmişler, küçültmüşler. Adı boston değildi zaten ben aldığımda. 2016 ya da 2017 yılında aldım hala kullanıyorum.

Hocam ev için böyle bir şey çok sağlıklı olmaz diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı