3.500 TL telefon tavsiyesi

Bütçe
3000-3500
Hocam işlemcisi çok düşük ve bildiğim kadarıyla fazla ısınan bir işlemci.
3-4 sene boyunca kullanımda performans önemli.

Hocam şimdi Mi Note 10 Lite önerdim ancak zorunluluktan gibi bir şey :D

3500 TL olan M51'in 5000 TL olduğunu gördüğünüzden biliyorsunuzdur şu anki fiyatları.
Bütçe artarsa genelde fiyatı pek değişmeyen A52 öneririm çok iyi bir tercih olur sizin için.
Evet normalde M51 alacaktım :D
Peki M32 alınır mı?

Yukarıda öneriyorum demişsiniz ama :D

Xiaomi'den uzak durun Note ve mi serisi hariç. Bu Xiaomi fanlarına aldanmayın. Telefon uzun süre kullanacağım, aldığımda tam almış olayım derseniz kendi harçlığınızdan biraz ekleyip kesinlikle kuşkusuz A52 alın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi'den uzak durun Note ve mi serisi hariç. Bu Xiaomi fanlarına aldanmayın. Telefon uzun süre kullanacağım, aldığımda tam almış olayım derseniz kendi harçlığınızdan biraz ekleyip kesinlikle kuşkusuz A52 alın.
Hocam @HaWlI KuLlANIcI hocamın Xiaomi fanı olmadığına eminim ayrıca bu fiyatta G80 gibi bir işlemci alınmayacağını da biliyorum en düşük G90T alınmalı MediaTek tarafında. Ama benimde tavsiyem kesinlikle bütçe arttırıp A52 almanız.

Hocam @HaWlI KuLlANIcI hocamın Xiaomi fanı olmadığına eminim ayrıca bu fiyatta G80 gibi bir işlemci alınmayacağını da biliyorum en düşük G90t alınmalı MediaTek tarafında. Ama benim de tavsiyem kesinlikle bütçe arttırıp A52 almanız.

A32 alınır işlemcisi G80 olsa bile. Ancak A52 kesinlikle öneriyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam bütçeyi arttırmadan, güzel performans verecek ve ekranı AMOLED olan bir cihaz önerebilir misiniz?
Bende zaten A52 önermiştim bütçe artarsa :)

Geri
Yukarı