3.583,89 ₺ APU sistem tavsiyesi

3.500TL, PSU iyi diye biliyorum hocam, hazır sistem alacağım.

Tamamda hocam sizin hazır sistem dediğiniz bilgisayarda o firmadaki elemanlar tarafından toplanan PC'ler.
Hem de en ucuz ve kalitesiz parçaları kullanıyorlar.
Ayrıca hepsi için demiyorum ama iade gelen denenmiş donanımları da kullananlar var.
Markalı bir PC değilki onlar.

GameGaraj'ın PSU'su patladı diye arattır internette bir sürü çıkar iyi falan değil.

Tamamda hocam sizin hazır sistem dediğiniz bilgisayarda o firmadaki elemanlar tarafından toplanan PC'ler.
Ayrıca hepsi için demiyorum ama iade gelen denenmiş donanımları da kullananlar var.

GameGaraj'ın PSU'su patladı diye arattır internette bir sürü çıkar iyi falan değil.
GameGaraj PSU patladığına dair kanıt atarsanız sevinirim.Öyle bir şey görmedim ben.Aigo tarafından üretilen ne kötü ne de çok iyi PSU'lar.

3800'e çıkabilir misiniz? Çıkarsanız bu sistemi alabilirsiniz.

Monitörü ve ekipmanları seçili ürün yok işaretleyin 3800 oluyor. 1650 sistem için gayet iyi APU'dan kat kat daha güzel bir sistem.

Bende bunu düşünüyordum ama fiyatı beni aşıyor maalesef. A3 ile bunu karşılaştırırsak ne kadar fark olur aralarında hocam?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyurun, ciddi fark var.

Sanırım bekleyeceğim, belki piyasa ucuzlar. Elden bir şey gelmiyor, teşekkürler.

GameGaraj dan PC alıp memnun olmayanı veya PSU'si patlayanı hiç duymadım. Fotoğraf veya link atabilir misiniz?

GameGaraj'dan PC alıp memnun olmayanı veya PSU'si patlayanı hiç duymadım. Fotoğraf veya link atabilir misiniz?

Bunu yazmış.

“Teknik Destekten F** Abi çok yardımcı oldu sağ olsun. Sorun kronik değilmiş. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Çok güvenilir bir marka.”

Bunu yazmış.

“Teknik destekten f** abi çok yardımcı oldu sağ olsun. Sorun kronik değilmiş. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Çok güvenilir bir marka.”

Tercih sizin.

Ben şimdiye kadar 220 elektrik soketinde sorun olan bir PSU görmedim.
Destek oluyorlar mı evet mesajlara bakarsanız oluyorlar.
Ama yine de ben almazdım.

Geri
Yukarı