Teknobiyotik APU sistem alınır mı?

İlkezrb

Centipat
.
Bütçem sınırlı GTA 5 CS:GO ve PUBG oynayacağım. İlerde ekran kartı alacağım. Bu sistemi alınır mı?
Apu maalesef pek önermem. Apu için çift kanal ve yüksek frekansta RAM şart. Aksi taktirde verim alamazsın.

Bütçenizi biraz daha genişletip 600w düzgün bir güç kaynağı ekleyin kasaya. Ramı 8x2 16 GB 3000, 3200 MHZ hızında çalışan bellek seçin ilerde de sadece ekran kartı eklersiniz. B350 çipset anakart seçerseniz ilerde hız aşırtma yapabilirsiniz.

.
Bütçem sınırlı GTA 5 CS:GO ve PUBG oynayacağım. İlerde ekran kartı alacağım. Bu sistemi alınır mı?

Zamanında aynı parayla aynı sistemin 16 GB RAM olanını ve B450 olan sistem topladım biraz daha para biriktirin. APU'lar çift kanal RAM olmadığı zaman 2 kat daha az performans verir. Yani bende de aynı sistemin çift kanal olanı var ve sadece RAM yüzünden ben sizden 2 kat daha fazla FPS alıyorum. Almayın.
PSU yu cougar yapıp alabilirsin daha sonra bütçen olunca da bir ekran kartı eklersin mis. Bu sistemdeki ryzen 3 ün entegresi gtx 1030 la aynı performansta sanırsam.
Burda da aynı durum var çift kanal değilse APU almayın çok mantıksız ben ilerde ekran kartı almayı düşündüğüm için aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı