3.5mm jack uzatma kablosu önerisi

technora

Kilopat
Makaleler
1
Başlıktan anladığınız gibi, böyle bir kablo arayışındayım. Kablonun iki metre veya uzun olması benim için çok daha iyi olur. HyperX Cloud 2'nin kablosunun eskimeye başlamasından ötürü böyle bir arayış içerisindeyim. Ayrıca bunun yanında kablo ayırıcı da önerirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

İki tarafı da erkek mi olacak yoksa bir tarafı erkek diğeri dişi mi?

İki tarafı da erkek mi olacak yoksa bir tarafı erkek diğeri dişi mi?
Biri erkek, diğeri de dişi hocam.

Hocam, öneriler için teşekkür ederim ancak uzatma kablosunu kullanmaya çalıştığımda kulaklıktaki mikrofondan feragat etmem gerekecek. "Dört boğumlu" bir öneriniz var mıdır?

Hocam, öneriler için teşekkür ederim ancak uzatma kablosunu kullanmaya çalıştığımda kulaklıktaki mikrofondan feragat etmem gerekecek. "dört boğumlu" bir öneriniz var mıdır?

Maalesef o konuda bilgim yok.

Hocam, öneriler için teşekkür ederim ancak uzatma kablosunu kullanmaya çalıştığımda kulaklıktaki mikrofondan feragat etmem gerekecek. "Dört boğumlu" bir öneriniz var mıdır?
Anladım hocam. Mikrofon destekli diyorsunuz. Bakarım. Bulabilirsem atarım. Arkadaşlar da baksınlar.

Buldum fakat biraz pahalı.
Hocam, yardımınız için gerçekten çok teşekkür ederim. Yardımıma sizle beraber Aliexpress koştu :D 3 metrelik tam istediğim gibi bir kablo buldum, aramaya yazdığınızda bir çok markanın bu şekilde özelleştirmelere sahip kabloları var. Birkaç güne bir sorun yaşamazsam alacağım. Yardım için tekrardan çok teşekkür ederim, sorun çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı