3.5mm jak girişi olmayan bilgisayara kulaklık alınır mı?

tunasimsek0

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben bir kulaklık beğendim ve almayı düşünüyorum. Kulaklıkta mikrofon da var. 3.5mm jak girişiyle bağlanıyor ama benim bilgisayarım eski olduğu için anakartta sadece mavi, yeşil ve kırmızı girişler var. Alsam hem kulaklığı hem de mikrofonunu kullanabilir miyim?

Merhaba arkadaşlar ben bir kulaklık beğendim ve almayı düşünüyorum. Kulaklıkta mikrofon da var. 3.5mm jak girişiyle bağlanıyor ama benim bilgisayarım eski olduğu için anakartta sadece mavi, yeşil ve kırmızı girişler var. Alsam hem kulaklığı hem de mikrofonunu kullanabilir miyim?

Evet yeşil kulaklık kırmız mikrofon olması lazım dönüştürcü ile kullanabilirsin.

Dönüştürücü tercih etmen gerekir. Yoksa aynı anda çalışmaz. Zaten mikrofon hoparlör gibi yanında veya üstünde simgeler olur. İlla 3.5mm jak dönüştürücü almak zorunda değilsin. USB olarak da kullanman mümkün.

Bu tarz markalar tercih etmemek daha doğru olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı