3.5mm jak yerine bu kulaklık + şarj adaptör alınır mı?

ziverekli300

Centipat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşın dediği gibi çok oyun oynayan veya şarj esnasında müzik dinleyen biriyseniz uygun bir ürün. Açıkçası ben adaptör ile uğraşmak istemezdim. Onun yerine kablosuz bir kulaklık veya lightning girişli Apple kulaklık tercih edebilirdim.

Aslında çok müzik dinleyen biriyim. Ayrıca birşeylerle uğraşırken ( film sync ve görüntülü konuşma en çok uğraştığım ) hem şarjı hemde kulaklığı aktif olarak kullanmak istiyorum.
Araç kullanırkende aux kablosunu uzun süreler kullanıyorum haritalarda nadiren.
Kunget kardeş harici olarak kullandığım kulaklık apple kulaklığından daha iyi, hifi bir kulaklık o yüzden Bluetooth ve apple tercih etmiyorum.

Bu durumlarda kullanıma uygun mu? günlük yaşantıda ne zorluklar çıkarabilir.

Merak ettiğim bir diğer konuda ses kalitesi apple dönüştürücüsü kadar iyimidir.

Not: Telefona sabitlenen bir ürün.

Son düzenleme:
Günlük yaşantıda telefonun arka tarafında sürekli bir çıkıntı olarak kalacaktır. Beni rahatsız eder bu durum açıkçası. Ses kalitesi hakkında bir şey diyemem maalesef çünkü hiç böyle bir ürün kullanmadım.

Bence sıkıntı olmaz, şeffaf bir kılıfın arkasında da çok sırıtmaz fakat öyle bir aparat arama ihtiyacı duymuyorum çünkü kulaklık girişi var telefonumda.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı