2000 TL gamepad önerisi

lablanca

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar RDR2, Cyberpunk 2077 gibi oyunları oynamak için gamepad arıyorum. F710'a baktım çok eski ve ergo olmadığını söylediler. Monster Pusat Clutch modeline baktım ölü bölge çok olduğunu söylediler. Onun harici Xbox kolları var fakat bütçemi aşıyor. İlk gamepad deneyimim olacak. Önerilerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar RDR2, Cyberpunk 2077 gibi oyunları oynamak için gamepad arıyorum. F710'a baktım çok eski ve ergo olmadığını söylediler. Monster Pusat Clutch modeline baktım ölü bölge çok olduğunu söylediler. Onun harici Xbox kolları var fakat bütçemi aşıyor. İlk gamepad deneyimim olacak. Önerilerinizi bekliyorum.

Bu arada sadece PC'de kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz bir 2. el Xbox gamepad öneririm. Kendim de 2 ay önce 2100'e temiz bir tane bulup Sahibinden'den aldım hala kullanıyorum, çok rahat alet yeminle.

Ben ikinci el aldım. İkinci el temiz bulabilirseniz, 9. nesil Xbox öneririm.
Bende F710 var. Ona göre çok çok iyi.
Bluetooth ile çok nadir de olsa oyun oynarken kopmalar olunca 600 lira civarı verip.
Xbox dongle aldım. (Yan sanayi). Bu durumu da iyice araştırın bence.

Temiz bir 2. el Xbox gamepad öneririm. Kendim de 2 ay önce 2100'e temiz bir tane bulup Sahibinden'den aldım hala kullanıyorum, çok rahat alet yeminle.
Hocam 2. el konusunda yaşadığım şehir çok sıkıntı oluyor, görmeden de almak çok akıl karı gelmiyor bana. Onun harici 9. nesillerde kopma yaşanabiliyormuş sanırım ama sıfır 8. nesil bulmak da çok zor.

Hocam 2. el konusunda yaşadığım şehir çok sıkıntı oluyor, görmeden de almak çok akıl karı gelmiyor bana. Onun harici 9. nesillerde kopma yaşanabiliyormuş sanırım ama sıfır 8. nesil bulmak da çok zor.

Ben kabloyla bağlayıp oynuyorum kopma sorununu bilemicem ama Param Güvende ile alabilirsin istiyorsan. Alıcıyı koruyan bir sistem olduğundan ürün sana geldiğinde sorunu varsa parayı onaylamayıp direkt iade edebiliyorsun. Almadan önce WhatsApp'tan deadzone ve titreşim testi yaptırın gamepad tester sitesinden çizik falan da yoksa alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı