3.8 upload ile Twitch yayını yapılır mı?

fezco

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar iyi bir bilgisayara sahibim fakat internetim çok iyi değil, Twitch yayınları yapmak istiyorum yayınların içeriği genellikle oyun olacak. Download'um 15.3 Upload'um ise 3.8, bu internet ile donmadan yayın yapabilir miyim? Yayını Kaç bitrate yapmalıyım? Bir sorum daha var yayın yapmak bilgisayarı fazladan yorar mı ve uzun vadede performansını düşürür mü?

Merhaba arkadaşlar iyi bir bilgisayara sahibim fakat internetim çok iyi değil, Twitch yayınları yapmak istiyorum yayınların içeriği genellikle oyun olacak. Download'um 15.3 Upload'um ise 3.8, bu internet ile donmadan yayın yapabilir miyim? Yayını kaç bitrate yapmalıyım? Bir sorum daha var yayın yapmak bilgisayarı fazladan yorar mı ve uzun vadede performansını düşürür mü?

3.8 ile rahat yaparsın.
3.8 ile rahat yaparsın.
Sistem özelliklerin ne ?

Merhaba arkadaşlar iyi bir bilgisayara sahibim fakat internetim çok iyi değil, Twitch yayınları yapmak istiyorum yayınların içeriği genellikle oyun olacak. Download'um 15.3 Upload'um ise 3.8, bu internet ile donmadan yayın yapabilir miyim? Yayını kaç bitrate yapmalıyım? Bir sorum daha var yayın yapmak bilgisayarı fazladan yorar mı ve uzun vadede performansını düşürür mü?

480P yap Bit 1000-1200 o sisteme yayın yapılır dediğim biti yapın.

Geri
Yukarı