3.83 Mbps hız ile 90 GB ne kadar zamanda kadar iner?

Hzi ölçümü yaptığınızda mı 3.83 çıkıyor yoksa bir doya indirirken saniyede 3.83 ile indiriyor? Eğer bu sayı hız testi sonucunda saniyede yaklaşık 500kb indirir bu da 2 saniye 1mb yapar 90 GB'a 100.000.000 MB desek 200.000.000 saniye yapar 1 saatte 3600 saniye olduğuna göre yaklaşık 60 saatte iner.

Tabi eğer o sayı indirirken olan hızsa indirme süreniz 9 saate kadar düşecektir.

Bir yerde hata yaptım gibi ama göremedim.
tahminleriniz için teşekkür ederim herkesten fikirlerini aldım sizinkinide aklımda tutmaya çalışacağım.

Normalde 10 MBS gibi bir hızla oyun indirebiliyorum fakat Epic Games'de max 1 MBS görüyorıum, aşmıyor. Normal mi bu durum? Herhangi bir yazı falan da yazmıyor çünkü, saat gibi "1.000 KB" çekiyor, 1.001 bile olmuyor.
Yoğunluktan dolayı sınırlama getirdiler.

Torrent sitesinden indiyorsan oyunu karşıdaki oyunu paylaşanda önemli fazla paylaşan var ise oyunu yüksek hızda indirme hızını sağlarsın ve hangi torrent sitesinden indirdiğinde önemli.

Torrent sitesinden indiyorsan oyunu karşıdaki oyunu paylaşanda önemli fazla paylaşan var ise oyunu yüksek hızda indirme hızını sağlarsın ve hangi torrent sitesinden indirdiğinde önemli.
cevabın için teşekkürler bilgilendim fakat öğrenmek isterseniz epic gamesten indireceğim.

Evet yeni açılan Epic torrent sitesi pek hızlı değil şaka bir yana oyunu bedava veriyor Epic Games şu anda haberin yok sanırım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı