3 altın çıkartma ile bıçak alınabilir mi?

swallowedcoal

Centipat
Daha fazla  
Elimdeki çıkartmalar:
Faze (altın) | 2020 RMR.
G2 (altın) | 2020 RMR.
Ninjas in pyjamas (altın) | 2020 RMR.
Bu çıkartmaları doğru zamanında satarsam bir bayonet alabilir miyim?

Anlık olarak üçünün toplamı 400 TL ediyor. Kapsül indirimi olmadan önceki fiyatlarının toplamı ise 1100 TL civarı. Pazardaki en düşük Bayonetin fiyatı ise şu an 1400 TL. Yani demek istediğim kapsüller kalksa bile çıkartmaların eski fiyatına dönmesi uzun sürecek zaten. Daha pahalı bir Bayonet hedefliyorsan ise yıllar boyu beklemen gerekebilir. Çok sabırlıyım, acelem yok, beklerim diyorsan seneler sonra iyi bir Bayonet alabilirsin.

Alamazsın. İmkanı yok. Pazardaki şu an en düşük fiyatlı bayonet 1401 TL. Ayrıca sattığın her eşyadan Steam %15 komisyon kesiyor.

Çıkartmalar eski fiyatlarını bulduğu taktirde değerleri 1100 TL falan yapıyor. Her bir çıkartmadan %15 komisyon aldığımızda ise ortaya 930 TL gibi bir rakam çıkıyor.

Alamazsın. İmkanı yok. Pazardaki şu an en düşük fiyatlı bayonet 1401 TL. Ayrıca sattığın her eşyadan Steam %15 komisyon kesiyor.

Çıkartmalar eski fiyatlarını bulduğu taktirde değerleri 1100 TL falan yapıyor. Her bir çıkartmadan %15 komisyon aldığımızda ise ortaya 930 TL gibi bir rakam çıkıyor.
Hocam aslında Steam marketten silah alıp Bynogame/Gamesatis gibi yerlere satsa bunları, oralarda ucuza bıçak olabiliyor.

Hocam aslında Steam marketten silah alıp Bynogame/Gamesatis gibi yerlere satsa bunları, oralarda ucuza bıçak olabiliyor.
Orada bıçakların fiyatlarını bilmiyorum fakat dediğim gibi Steam cüzdan bakiyesine çevirmesi için bu stickarları pazarda satması şart. Ardından ise eline 930 TL gibi bir para geçiyor. O parayla da pazardan silah alacakta Bynogame'de satacak. Bynogame Steam'den fazla komisyon kesiyor zaten. Dediğim gibi oradaki piyasayı bilmiyorum fakat işe yaramaz gibi.

Orada bıçakların fiyatlarını bilmiyorum fakat dediğim gibi Steam cüzdan bakiyesine çevirmesi için bu stickarları pazarda satması şart. Ardından ise eline 930 TL gibi bir para geçiyor. O parayla da pazardan silah alacakta Bynogame'de satacak. Bynogame Steam'den fazla komisyon kesiyor zaten. Dediğim gibi oradaki piyasayı bilmiyorum fakat işe yaramaz gibi.
Satmak yerine takas yapsam? Vergi alınmaz hem ?

O zaman bende ondan bayoneti alırken %15 indirimli alacağım? Neden zararına alayım ki ?

O zaman çıkartmaların fiyatının yükselmesini bekle, en azından herhangi bir bayonetin fiyatına denk olsun çıkartmaların toplam fiyatı. Sonra çıkartmaların karşılığında bayonetini takas etmek isteyen birisini bulursan sorun olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı