3 altın çıkartma ile bıçak alınabilir mi?

Şuan toplamı 400 TL olan stickerlerin geri 1000 TL olması ne kadar sürer ki? Bende de Astralis Altın ve Furia Altın var.

O zaman çıkartmaların fiyatının yükselmesini bekle, en azından herhangi bir bayonetin fiyatına denk olsun. Sonra çıkartmaların karşılığında bayonetini takas etmek isteyen birisini bulursan sorun olmaz.
Günümüz şartlarında zor yine oyun içi kozmetik almak bile. O halde uzun bir süre bekleyeceğim galiba, üzerine ekleyip belki farklı bir bıçak alabilirim. Teşekkürler cevaplar için
Şuan toplamı 400 TL olan stickerlerin geri 1000 TL olması ne kadar sürer ki? Bende de Astralis Altın ve Furia Altın var.
Zaten eski fiyatlarıda yüksekti ve ben indirimden sonra eski fiyatlarınıda geçeceğini düşünüyorum. Makul bir süre içerisinde.

Eski fiyatlarını geçmesinin pek mümkün olduğunu düşünmüyorum. Çok uzun süre markette indirimle kaldı haliyle altınların sayısı bile bir hayli arttı. Makul süreden kastınız nedir?

Eski fiyatlarını geçmesinin pek mümkün olduğunu düşünmüyorum. Çok uzun süre markette indirimle kaldı haliyle altınların sayısı bile bir hayli arttı. Makul süreden kastınız nedir?
Bilmem, diğer çıkartmalar gibi bunlarda unutulacak ve miktarı azalmaya başlayacak tekrar, bu yüzden artış gösterebilir gibi düşünüyorum, çünkü cs:go'da ki tüm sınırlı itemler artış göstermiştir bu bir kural.

Bilmem, diğer çıkartmalar gibi bunlarda unutulacak ve miktarı azalmaya başlayacak tekrar, bu yüzden artış gösterebilir gibi düşünüyorum, çünkü CS:GO'daki tüm sınırlı itemler artış göstermiştir bu bir kural.

İndirimli satış sonrası beklentiyi sağlayamayıp uzun vadede fiyatın düşmesi ihtimali var, kesin kazanç olarak bakmayın duruma.

Geri
Yukarı