3 ay mining yapılmış RX 470 alınır mı?

Bu motorlu taşıtlarda da aynı. Ben MSI GTX1050Tİ LP kart almıştım bundan 4 yıl önce ikinci el, ben bu kartı adam akıllı test etmeden geçmişini sorgulamadan piyasanın baya aşağısından aldım. Bana göre çalıntı karttı ama muadillerine göre daha çok performans verdi. Bu arada alımlar her zaman kumardır, sıfırda olsa da ikinci el olsa da.

90 gün boyunca full güç çalıştığını düşünün, eğer ucuz değilse alınmaz.
şahsen ben 5 yıldır r7 265 kullanıyorum aldığım günden beri pc yi günde en fazla 4 saat kapattım peformansım ilk aldığım gün neyse o mining işlemi de aynı şekilde perdormansa etki etmez

Evet haklısın ama biz burada garanti vermiyoruz ihtimal veriyoruz mining karta yüklenir düşünsenize 24 saat acık kalmış bir kartı, hatta 20 gün acık kalmış bir kart durmadan, o kartın içindeki parçalar titanyum falan değil bildiğimiz dayanıklılığı olan parçalar şimdi sen o içindeki parça hiç eskimiyor diyorsun biz eskiyor diyoruz eskidiği için bozulma ihtimalide artar diyoruz.

Parçaların eskimediğini söyleyemem. Benim deyinmek istediğim konu performansta bir düşüş olmayacağı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…