3 ayda 50 bin sıralama yapılır mı?

• Konuyu başlatan Tiagon
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 608

Tiagon

Yoctopat
Daha fazla  
TYT netim 60-80 arasında sınav zorluğuna göre değişiyor genel olarak 70-80 aralığı ama. AYT ise 20 net civarı. 3 ay sağlam çalışsam sayısal 50k gelir mi?

Yeni botumuz hemen teşrif etmiş.
TYT netim 60-80 arasında sınav zorluğuna göre değişiyor genel olarak 70-80 aralığı ama. AYT ise 20 net civarı. 3 ay sağlam çalışsam sayısal 50k gelir mi?
Düzgün çalışmayla gelir.
TYT'de temelin var.
AYT sayısalda biyoloji yaklaşık 1-1.5 aylık süreçte, fizik 2 ayda ve kimya da 2.5 aylık süreçte bitebilir.
AYT Matematikte'de kamplar ortalama 90 gün sürüyor fakat süre azaldığı için her gün 2 video yani 2 saat konu anlatım şeklinde gidip soru çözümü yaparsan ortalama 60-75 gün civarına indirirsin.
Zorlarsan başarırsın.

Yeni botumuz hemen teşrif etmiş.

Düzgün çalışmayla gelir.
TYT'de temelin var.
AYT sayısalda biyoloji yaklaşık 1-1.5 aylık süreçte, fizik 2 ayda ve kimya da 2.5 aylık süreçte bitebilir.
AYT matematikte'de kamplar ortalama 90 gün sürüyor fakat süre azaldığı için her gün 2 video yani 2 saat konu anlatım şeklinde gidip soru çözümü yaparsan ortalama 60-75 gün civarına indirirsin.
Zorlarsan başarırsın.

Aynen kral millet enayi zaten bütün bir sene hatta belki de 2 sene çalışıyor sonra tüm yıl gezen adam 3 ayda bir şey olur mu diyor kusura bakmasın hiçbir şey olmaz.

Aynen kral millet enayi zaten bütün bir sene hatta belki de 2 sene çalışıyor sonra tüm yıl gezen adam 3 ayda bir şey olur mu diyor kusura bakmasın hiçbir şey olmaz.
Üslubuna dikkat et.
Adamı motive etmek yerine adamın mentalini düşürüp saçma sapan laflarla konuşmana gerek yok.

Hayal satmıyorum ben gitsin o sanayide 2 ay çalışsın bakalim ne oluyor öyle 3 ayla kimse sınav kazanamaz 1-2 sene çalışanlar enayimi ki boşuna mı calisiyorlar?
Herkesin kapasitesi farklı bazısı 2 yıl çalışır kazanamaz bazısı son aylarda çalışıp derece yapar ve ben son 4 ay çalışıp kazanan da çok kişi gördüm motivasyon düşürmenin bir faydası yok kimseye.

Yeni konular

Geri
Yukarı