3 ayda LGS'de 671 puan alınır mı?

Sanırım yanlış yazmış, sürekli dalga geçmek yerine kardeşimize akıl verseniz keşke abileri/ablaları veya akranları olarak, kardeşim bu senin anlama kapasitene bağlı, bunu bize sormak yerine çalışıp sonuçlarını kendin görmen gerekiyor. Temelin var anladığım kadarıyla, günde en az 8-10 saat çalışman gerekiyor istediğin puana erişebilmen için, ha bu kadar çalışsan da erişeceğinin garantisi yok.

Sanırım yanlış yazmış, sürekli dalga geçmek yerine kardeşimize akıl verseniz keşke abileri/ablaları veya akranları olarak, kardeşim bu senin anlama kapasitene bağlı, bunu bize sormak yerine çalışıp sonuçlarını kendin görmen gerekiyor. Temelin var anladığım kadarıyla, günde en az 8-10 saat çalışman gerekiyor istediğin puana erişebilmen için, ha bu kadar çalışsan da erişeceğinin garantisi yok.
Günde en az 8-10 saat çalışan bir insan ölür. Yemek yiyecek zamanı kalmaz.

Günde en az 8-10 saat çalışan bir insan ölür. Yemek yiyecek zamanı kalmaz.
Gün 24 saat, 8 saat ders, 8 saat uyku, 8 saatte boş vakit için zaman kalıyor, cidden 8-10 saat çalışmayı çok mu görüyorsunuz yahu, siz o zaman iş hayatında büyük sıkıntı çekersiniz. Benim kardeşim temeli sıfır olduğu için tıp fakültesi kazanmak için günde 15 saat ders çalışıyordu, hâlâ yaşıyor şükür.

Gün 24 saat, 8 saat ders, 8 saat uyku, 8 saatte boş vakit için zaman kalıyor, cidden 8-10 saat çalışmayı çok mu görüyorsunuz yahu, siz o zaman iş hayatında büyük sıkıntı çekersiniz. Benim kardeşim temeli sıfır olduğu için tıp fakültesi kazanmak için günde 15 saat ders çalışıyordu, hâlâ yaşıyor şükür.
Tuvalete de gitmesin, herhangi bir sosyal aktivite de yapmasın. Yemek yemeye zaten gerek yok.

Günde 15 saat ders çalışma olayları yalan direk arkadaş. Kesin konuşmak istemem ama insan doğasına aykırı bir kere. Zaten 9 saatten sonra beyni hamur gibi oluyordur ve sonraki çalışması da verimli olmaz. O verimli geçtiğini falan sanar kendi mutlu hisseder ama öyle olmaz yani. En azından 12 saate falan aralarda mola vererek çalışmaya tamamım da 15 saat biraz sallamasyon gibi. Onun haricinde 2020'de bir anket yapılmıştı ve YKS'de ilk 10 bine girenler günlük ortalama çalışma saati yanlış olmasın ama 9 saat idi diye hatırlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı