3 ayda TYT çalışılır mı?

zodyistired

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar biliyorum çok geç kaldım ama hayatım boyunca okuldan nefret ettim hiç sevmedim okumayı liseyi bile zor bitirdim nedenini bende bilmiyorum keşke böyle olmasaydım ama olan oluyor işte neyse konuma tam olarak gelirsek aklımda üniversite yoktu şu an çalışıyorum bir işte abimin yanında calısıyorum aklımda bu meslekten ilerleyip para kazanma vardı ama ailem zorla üniversite oku diyor liseden mezun olduğumdan beri diyorlar bunu, geçen sene YKS sınavına bile girmemiştim ama bu sene girmeyi düşünüyorum biliyorum aşırı geç kaldım zaten aklımda derece falanda yok ön lisansım olsun yeter bölüm de önemli değil ailem sadece diplomam olsun yeter diyorlar bende karar verdim ama geç verdim 3 ay kalmış hatta 3 aydan az bir süre ama sadece TYT gireceğim dostlar normal bir iki yıllık olsa da olur bir tane zaten özelde bile okutma peşindeler günlerdir kafayı yiyorum danışmam lazımdı birilerine sizce bu sürede çalışıp bir üniversite tutturabilir miyim?

Cok uzun oldu biliyorum buraya kadar okuyan arkadaşlar icin teşekkür ederim.

Not: 2 yıllık kötü okumasanda olur diyen arkadaşlar varsa hiç yazmasın ben de biliyorum arkadaşlar sadece diploma konu.

Son düzenleyen: Moderatör:
10. sınıf tyt çok basit inan çok basit bir çalışma ile yapacağına inanıyorum. Altyapını bilmediğim için 9. sınıf konusunda bir şey diyemeyeceğim ama çok basit altyapın varsa bile 9u yaparsın. Kısacası çok rahat yaparsın sana kalmış bir şey sen kendine sor ben yapabilir miyim yapamaz mıyım?. Eğer yapabilirim diyorsan yapabilirsin :)

Yeni konular

Geri
Yukarı