3 aydır internet yok

Dilekçe örneği varsa atar misiniz

Birde torbali bölgesinde oturuyorum oranin bölge mudurlugune mi bırakmam gerek yoksa izmir mi?
Yukarıda linkini verdiğim konuda kendi dilekçemi paylaştım. Onu örnek alabilirsiniz.
Dilekçeleri genelde il müdürlükleri kabul ediyor. Yani dilekçeyi İzmir il müdürlüğüne teslim etmelisiniz.

Arkadaşlar müdürlükte olan kadın 7 dilekçe demisti ben daha 4 toplayabildim aslında bizim apartmanın sorunu şöyle ; bina girisimiz arkadan tarafta ve orada hiç bir şeyin alt yapısı yok su ve dogalgaz dahil, bize on sokak çok yakın olduğu için oradan bağladılar. Burada olan çoğu bina da interneti öyle alıyor, alt yapı sorgulama da hiç gozukmemesinin sebebinin bu olduğunu düşünüyorum internet bağlanınca yazarım buraya 3.5 ay oldu..

Sizce bize de internet gelir mi?

Arkadaşlar müdürlükte olan kadın 7 dilekçe demisti ben daha 4 toplayabildim aslında bizim apartmanın sorunu şöyle ; bina girisimiz arkadan tarafta ve orada hiç bir şeyin alt yapısı yok su ve dogalgaz dahil, bize on sokak çok yakın olduğu için oradan bağladılar. Burada olan çoğu bina da interneti öyle alıyor, alt yapı sorgulama da hiç gozukmemesinin sebebinin bu olduğunu düşünüyorum internet bağlanınca yazarım buraya 3.5 ay oldu..

Sizce bize de internet gelir mi?
5 dilekçe bıraktım pazartesi günü, merak eden arkadaşlara geldiği zaman yazacağım

Cumartesi günü binaya kutu takıldı arkadaşlar farklı bir firma tarafından, ortalama ne kadar sürede aktif olur?

Son düzenleme:
Hangi firma kutu taktı hocam? Kutu yerleştirildikten yaklaşık 2 hafta sonra aktivasyon sağlanabiliyor. Sağlanabiliyor dedim çünkü kesin değil.
Turkcell takti hocam, süper online alacağız ancak internet aldığımız zaman aile modu açık mı gelecek kapali mi? Evdekiler biraz şüphe duyabilir, bazı oyun portlari engelleniyormus bu yuzden sormak istedim bilginiz varsa..

Ayrıca girdiğim site ve oyunlar gözüküyor mu aile modu açık olunca?

Turkcell takti hocam, süper online alacağız ancak internet aldığımız zaman aile modu açık mı gelecek kapali mi? Evdekiler biraz şüphe duyabilir, bazı oyun portlari engelleniyormus bu yuzden sormak istedim bilginiz varsa..

Ayrıca girdiğim site ve oyunlar gözüküyor mu aile modu açık olunca?
Anladım hocam. Hayırlı olsun Superonline altyapınız.
O hususta tam bir bilgi sahibi değilim ama bildiğim kadarıyla özellikle belirtmediğiniz sürece en başta aile modu kapalı geliyor. Sonra isterseniz aile modunu açabiliyorsunuz. Ama dediğim gibi net bir bilgim yok. İsterseniz bunun için ayrı bir konu açıp sorabilirsiniz. Bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olsunlar.

Sagolun tesekkur ederim beni bilgilendirdiginiz ve yardım ettiğiniz için, alt yapı sorunu olan arkadaşlar bu yöntemleri yapabilirler.

Dejuf dostum rahatsız ettiysem kusura bakma ama hala gelen giden yok bu işlem ne kadar daha sürecek? 2 hafta önce apartman yöneticisini arayıp yakında geleceklerini söylemişler ama hala ses soluk yok, geldikleri gün sinyal de denediler ve aldılar ona rağmen bekliyoruz..

Dejuf dostum rahatsız ettiysem kusura bakma ama hala gelen giden yok bu işlem ne kadar daha sürecek? 2 hafta önce apartman yöneticisini arayıp yakında geleceklerini söylemişler ama hala ses soluk yok, geldikleri gün sinyal de denediler ve aldılar ona rağmen bekliyoruz..

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı