3 aylık çalışma ile ne kadar kazanç elde edilir?

Mahoağanınkeki

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Mahoağanınyediğikek
Merhaba tatil boyunca çalışmak istiyorum. Maddi ihtiyaç için değil iş deneyimlemek istiyorum. Dönerci falan fark etmez 16 yaşındayım hiç çalışma geçmişim yok. Hiç çalışmadığım için beni alırlar mı? İş zor olsa benim için daha iyi olur. Bir de PS5 almak istiyorum bilgisayarda olmayan oyunları oynamak istiyorum zaten iyi bir sistemim var konsol almak istedim. Babam sen çalışma ben alırım diyor ama ben kendi emeğimle almak istiyorum. 3 aylık kazanç ne kadar olur? Üzerini babam tamamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba tatil boyunca çalışmak istiyorum. Maddi ihtiyaç için değil iş deneyimlemek istiyorum. Dönerci falan fark etmez 16 yaşındayım hiç çalışma geçmişim yok. Hiç çalışmadığım için beni alırlar mı? İş zor olsa benim için daha iyi olur. Bir de PS5 almak istiyorum bilgisayarda olmayan oyunları oynamak istiyorum zaten iyi bir sistemim var konsol almak istedim. Babam sen çalışma ben alırım diyor ama ben kendi emeğimle almak istiyorum. 3 aylık kazanç ne kadar olur? Üzerini babam tamamlar.
Hocam hangi işte çalıştığınıza göre değişir tabii ama en düşük asgari ücretten söylesek 4250*3 =12750₺ olur hiç kesmeden biriktirirseniz 3 ay boyunca. Sipariş üzerine bir işte çalışırsanız sipariş başına da para alırsanız 13500'ü bulur . Tabii işe göre artabilir ya da azalabilir.

Hocam çalışacağınız yere bağlı, genellikle kurumsal firmalar daha doğrusu çalıştığınızı resmi olarak ibraz etmek zorunda olan firmalar dışında 18 yaş altına en az asgari ücret veren yer pek fazla çıkmıyor. Yani aylık 3000+-500 olarak bir ücret alacağınızı düşünün.

Geri
Yukarı