3 aylık fittnes ile nasıl bir vücuda sahip olabilirim?

musabemiroztop

Decapat
Altyapım yok. Kilolu değilim, normalim. Protein tozu kullanmayı düşünmüyorum. 3 aylık veya 2 aylık çalışma ile nasıl bir vücudum olur? Fotoğraf atabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tamamen nasil calistiginiza, nasil beslendiginize ve birkac faktöre daha bagli. Her insan ayni sürede ayni vücut yapisina ya da sonuca ulasamaz.

Kisacasi kesin bir sey söylemek zor.

Çalışma stili ve ağırlığına göre değişir. Protein tozu kas yapmaz sadece protein alımın düşükse yardımcı olur.

Bu tamamen nasıl calistiginiza, nasıl beslendiginize ve birkac faktöre daha bagli. Her insan ayni sürede ayni vücut yapisina ya da sonuca ulasamaz.

Kisacasi kesin bir şey söylemek zor.

Pazartesi-çarşamba-cuma günleri spora gideceğim kilomun 2 katı protein alacağım genetik olarak şanslı değilim artım yok hafif kaslarım belli olsun diyorum aşırı iyi bir vücut istemiyorum 3 ayda yapabilir miyim?

Spor salonundan duyduklarıma göre 3 ayda kaslı bir vücuda sahip olmak çok zor ama vücudunuz belirli bir şekil alabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…