3 aylık GeForce NOW alınır mı?

devrim4141

Hectopat
Arkadaşlar ben birkaç gün önce şehir dışına çıktım üniversite için. Düşük seviyede bir laptopum var. Evde canım sıkılıyor o yüzden GeForce NOW düşündüm.
3aylık fiyatı 400TL imiş sizce değer mi iyi bir bilgisayar alana kadar oyun oynasam yeter. +200 Mbps download +20 uploadım var wifi ile, ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar ben birkaç gün önce şehir dışına çıktım üniversite için. Düşük seviyede bir laptopum var. Evde canım sıkılıyor o yüzden GeForce NOW düşündüm.
3aylık fiyatı 400TL imiş sizce değer mi iyi bir bilgisayar alana kadar oyun oynasam yeter. +200 Mbps download +20 uploadım var, ne düşünüyorsunuz?
internet yeterli olur fakat oynamak istediğiniz oyunlar nelerdir?Geforce her oyunu barındırmıyor maalesef.

Oynamak istediğiniz oyunlar hem sizde hem de GeForce NOW'da varsa alabilirsiniz. Eğer alacak olursanız aklınızda bulunsun internetiniz iyi olabilir ama en düzgün deneyim için kablolu kullanmanız şart.

Fiyatı daha tuzlu fakat Boosteroid öneririm. GeForce içeriğinde doğru düzgün oyun bulunmuyor. Steelseries.gg %50 indirim kodu veriyordu ilk ay için, hala veriyorsa ona bakıp onu satın alın derim. Kablolu şart değil arkadaş yazmış ama. 200 MB download rahat oynatır pingin de düşükse, internetin güçlü Boosteroid'i de kaldırır. Oynamak istediğin oyunlara göre değişir tabii ve ayni zamanda Steam, Epic tarzı firmalarda oyunlarin oldugundan emin ol da sonra üzülme.

Fiyatı daha tuzlu fakat Boosteroid öneririm. GeForce içeriğinde doğru düzgün oyun bulunmuyor. Steelseries.gg %50 indirim kodu veriyordu ilk ay için, hala veriyorsa ona bakıp onu satın alın derim. Kablolu şart değil arkadaş yazmış ama. 200 MB download rahat oynatır pingin de düşükse, internetin güçlü Boosteroid'i de kaldırır. Oynamak istediğin oyunlara göre değişir tabii ve ayni zamanda Steam, Epic tarzı firmalarda oyunlarin oldugundan emin ol da sonra üzülme.
Boosteroid için düşük ping lazım. Eğer Türkiyenin batı tarafında yaşamıyorsanız ping yüksek olduğu için görüntü çamur gibi olacak çünkü Boosteroid'de bitrate ayarı yok. Ping yüksek olunca gecikmeyi azaltmak için görüntüyü çamur gibi yapıyor. Yani internet hızınınız gigabit olsa bile önemi yok.

Boosteroid'i tavsiye etmiyorum uzun zamandır GFN kullanırım gayet memnun kalıyorum her defasında, zam gelme ihtimallerine karşın 3 aylık almak mantıklı olacaktır.

Boosteroid için düşük ping lazım. Eğer Türkiye'nin batı tarafında yaşamıyorsanız ping yüksek olduğu için görüntü çamur gibi olacak çünkü Boosteroid'de bitrate ayarı yok. Ping yüksek olunca gecikmeyi azaltmak için görüntüyü çamur gibi yapıyor. Yani internet hızınınız gigabit olsa bile önemi yok.

Pingi o yüzden kattım batı tarafı hariç de kullanmadım pek, 40-50 MB download veren internetim var, pingim düşük gayet iyi oynatıyor. İki uygulamayı da kullandım, Boosteroid benim için net olarak daha iyi.

Boosteroid'i tavsiye etmiyorum uzun zamandır GFN kullanırım gayet memnun kalıyorum her defasında, zam gelme ihtimallerine karşın 3 aylık almak mantıklı olacaktır.

Doğru düzgün oyunlar eklense bence de GFN daha iyi fakat benim için şu an Boosteroid daha iyi bir oyun sağlayıcısı ayrıca GFN'nin verdiği bilgisayarlar da o kadar iyi olmuyor, ona kıyasla Boosteroid'in bilgisayarları daha iyi oluyor.

Pingi o yüzden kattım batı tarafı hariç de kullanmadım pek, 40-50 MB download veren internetim var, pingim düşük gayet iyi oynatıyor. İki uygulamayı da kullandım, Boosteroid benim için net olarak daha iyi.

Doğru düzgün oyunlar eklense bence de GFN daha iyi fakat benim için şu an Boosteroid daha iyi bir oyun sağlayıcısı ayrıca GFN'nin verdiği bilgisayarlar da o kadar iyi olmuyor, ona kıyasla Boosteroid'in bilgisayarları daha iyi oluyor.

60 FPS sabit oynatıyor gayet yeterli aslında.

Bir de oynayacağınız oyunları, GeForce NOW'un desteklediği herhangi platformdan satın almanız gerekiyor. Bunu herhalde biliyorsunuzdur. Üç aylık fiyatına göre gayet uygun; ancak uygulamadan dört dörtlük performans beklememenizi tavsiye ediyorum. Türkiye sunucularının kalitesi ortada.

Ben 1 aydır kullanıyorum Boosteroid'i. Gayet de memnunum. Bartın'da yaşıyorum. TurkNet 100 Mbps internet kullanıyorum. Oyunu açarken 88 Mbps internet çekiyor gecikme de 40-50 arası değişiyor. Tavsiye edilen gecikme 20 altı ama benimki 2 katı olmasına rağmen sıkıntısız, kasmadan oynatıyor. 4 tane oyunu Ultra ayarlarda kasmadan oynadım. İnternet kablo ile masaüstüne bağlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı