Ücretsiz 3 aylık MUBI üyeliği

Benim mesajı görüp mü denedin yoksa yakın zamanda mı oluşturdun? Aracı sitenin yabancı dilde olması 1 tık korkutuyo beni. Güncel bir kampanya değilse hakka girmek istemiyorum. Mubi sitesinde böyle bir kampanya görünmüyor çünkü.
Türkiyede yaşıyorsanız Türkçe olur hiçbir sıkıntı olmaz.

İkilemde kalmanıza gerek yok. Sitede olmaması bir sorun teşkil etmiyor. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Teşekkür ederim. Gerçekten Technopat'ı seviyorum. Sizin gibi insanlar sayesinde güzel fırsatlar yakalayabiliyoruz. Bakalım sinema entellerinin durmadan övdüğü Mubi nasıl bir şeymiş :D Üyeliği şimdiden iptal etsek 3 ay devam ediyor mu yoksa son 1 hafta kala falan mı iptal edelim?

Teşekkür ederim. Gerçekten Technopat'ı seviyorum. Sizin gibi insanlar sayesinde güzel fırsatlar yakalayabiliyoruz. Bakalım sinema entellerinin durmadan övdüğü Mubi nasıl bir şeymiş :D Üyeliği şimdiden iptal etsek 3 ay devam ediyor mu yoksa son 1 hafta kala falan mı iptal edelim?
Son hafta unutma kesin iptal et. Şimdi iptal edersen sonlanıyor. Ben iptal etmeyi unutmuşum karttan 90 TL çekmiş 3 ay dolunca.

Son hafta unutma kesin iptal et. Şimdi iptal edersen sonlanıyor. Ben iptal etmeyi unutmuşum karttan 90 TL çekmiş 3 ay dolunca.
Sinema entelleri varan 1... İçerisinde Yazgı filmi var görünüyor ama filmin sayfasına girince şu an gösterimde değil diye görünüyor. Sırf Yazgı'yı izlemek için kayıt olmuştum :D Tamamdır sağolasın

Yeni konular

Geri
Yukarı