3 bin TL 165Hz Monitör Önerisi

Bütçe
Min. 3000
Yani fazla rahatsız etmemesi benim için önemli çünkü bilgisayarı genellikle karanlık ortamlarda kullanıyorum. Renk ve canlılık açısından da kaliteli olması bana göre daha iyi tasarım, Photoshop vs. için 🙃

Karanlık ortamdan ziyade monitörde siyah ekranda gözüküyor sadece yoksa şu an bende karanlık ortamdayım ama forumda dolaşırken ya da video izlerken gözükmüyor. Örneğin film izlerken sahne geçişinde siyah ekran olduğunda anlaşılır.
İnternette bakmayın derim. Video ile çektiklerinde kamera daha fazla algılıyor ve sanki çok varmış gibi gözüküyor.Aslında o kadar olmuyor. 7 gün koşulsuz iade edebiliyorsun diye biliyorum zaten.Alıp denersin beğenmezsen iade edersin.Biraz araştırırsan hem buradan hem youtubedan herkes şuan bu monitörü öneriyor.

Karanlık ortamdan ziyade monitörde siyah ekranda gözüküyor sadece yoksa şu an bende karanlık ortamdayım ama forumda dolaşırken ya da video izlerken gözükmüyor. Örneğin film izlerken sahne geçişinde siyah ekran olduğunda anlaşılır.
İnternette bakmayın derim. Video ile çektiklerinde kamera daha fazla algılıyor ve sanki çok varmış gibi gözüküyor.Aslında o kadar olmuyor. 7 gün koşulsuz iade edebiliyorsun diye biliyorum zaten.Alıp denersin beğenmezsen iade edersin.Biraz araştırırsan hem buradan hem youtubedan herkes şuan bu monitörü öneriyor.
Teşekkür ederim hocam bilgi ve yardımınız için :)

Hocam tüm IPS'lerde ışık sızması gibi durumlar vardır. Hele bu bütçede imkansız olmaması ama bende çok az var, olsa da fark etmiyorum. Ben monitörü alalı 4 ay oluyor galiba. Daha geçen hafta monitörü açarken fark ettim ışık sızmasını o derece, ilk açılışta siyah ekran geliyor orda gördüm. Hiç etkisi yok.

Geri
Yukarı