3 bin TL bütçeyle AM3 sistemi yükseltme

Letendeur

Centipat
MSI RX570 256 bit ekran kartı var. (Daha önce MSI 1050 TI ekran kartı vardı, arkadaşla değiştik) Ama işlemci çok eski, bu yüzden darboğaz yapıyor. AM4 sisteme yükseltmek istiyorum 3-3,5 civarı bütçem var. Darboğaz yapmasın, güzel bir şekilde kullanayım yeterli. Size zahmet anakart, işlemci ve 2x8gb RAM önerir misiniz? Dediğim gibi çok çok iyi bir şey olmasına gerek yok.

Oynadığım Oyunlar: GTA V, VALORANT, CS GO, PES

Dosya Ekleri

• Ekran 1.PNG
    Ekran 1.PNG
    9,6 KB · Görüntüleme: 37
  • Ekran 2.PNG
    Ekran 2.PNG
    13 KB · Görüntüleme: 31
MSI RX570 256 bit ekran kartı var. (Daha önce MSI 1050 TI ekran kartı vardı, arkadaşla değiştik) Ama işlemci çok eski, bu yüzden darboğaz yapıyor. AM4 sisteme yükseltmek istiyorum 3-3,5 civarı bütçem var. Darboğaz yapmasın, güzel bir şekilde kullanayım yeterli. Size zahmet anakart, işlemci ve 2x8gb RAM önerir misiniz? Dediğim gibi çok çok iyi bir şey olmasına gerek yok.

Bu bütçeye zor.

Bütçeyi birazcık yükselttiğinizde bunlar alınabilir, aşağı yukarı 4.000 TL şu an.

Eğer bütçemi aşmasın diyorsanız bir tanesi 2. el alınabilir.

Bütçe artarsa

Yeni konular

Geri
Yukarı