3 bin TL telefon önerisi

Bütçe
3000
Mağaza içi fotoğraflar diyelim. Özel bir markette müdürlük yapıyorum. Sürekli reyon fotoğrafı falan isteniyor. POCO X3 NFC'nin incelemelerine baktım. Gayet hoşuma gitti. Gerçekten öneriyosanız alacağım.

Kamera olarak başarılı bir cihaz hocam alabilirsiniz.
Bildiğim kadarıyla tek sıkıntısı birazcık kalın ve ağır bir cihaz.

@HaWlI KuLlANIcI @BERWAR
Kamera için Oppo Reno 4 Lite öneririm.

Etiketlediğiniz için teşekkür ederim hocam.

Poco X3 NFC'den başka aklıma telefon gelmiyor, iyi telefondur ama yazılım konusunda kötü.

Eski mi? Ama çok iyi hem de aynı şeyden mi bahsediyoruz bir de PUBG HDR 50-60 FPS oynatıyor.

PUBG'de verdiği performans cihazın kalitesini belirtmez.
Evet eski 2.5 yıllık bir cihaz
Ayrıca cihazın fiyatı 4000 TL'ye yakın bu bütçeye çıkana kadar kamera için alan kişi Samsung A52 veya Realme 7 Pro alır, fiyatını haketmiyor.
Oyun için alınır desek ondada alınmaz POCO X3 Pro oyun performansında yerden yere vurur bu telefonu.
Eski mi? Ama çok iyi hem de aynı şeyden mi bahsediyoruz bir de PUBG HDR 50-60 FPS oynatıyor.

Ayrıca "kamera benim için çok önemli" diyen bir kullanıcının konusunda " pubgm de bilmem hangi grafikte bilmem kaç FPS oynatıyor" yazmak son derece mantıksız.

Hocam baktım, saçma bir şekilde cihaz HDR aşırı yüksek(45 FPS)açıyor çoğu videoda.
Config yapmış olabilirler ama bilemiyorum.

Hocam 2021 Ocaktı sanırım M21 için videosunu izlemiştim ve HDR 30 açıyordu Config ile.

A50'nin kullandığı GPU'yu bildiğim kadarıyla GM 20 Pro, oukitel C21 kullanıyor hocam (MHz farklı olabilir o kadar detaylı araştırmadım)

Hocam 2021 Ocaktı sanırım M21 için videosunu izlemiştim ve HDR 30 açıyordu Config ile.

A50'nin kullandığı GPU'yu bildiğim kadarıyla GM 20 Pro, oukitel C21 kullanıyor hocam (MHz farklı olabilir o kadar detaylı araştırmadım)

Hocam bende aynı şekilde biliyorum.
Çok büyük ihtimalle dediğiniz gibi Config.

Yeni konular

Geri
Yukarı