3 bin TL'ye M.2 SSD tavsiyesi

Kaçırmayın!

Beni düşündüğün için çok teşekkür ederim ama bu 1 TB.

2 TB'lık bir alana ihtiyacım ver zamanını ayırıp yazdığın için teşekkürederim.

Evet attığınız bir M.2 SSD. Model önerisi istiyorsanız ve 1TB yeterli olacaksa Samsung EVO 970 Plus öneririm.

Bence arkadaşın kapasiteye ihtiyacı var ki 3 bin TL M.2 SSD verilmez bence 2 TB hariç.

Evet, depolama alanına ihtiyacım var. Laptopumda sadece M.2 desteği var. Başka bir şey takamamaktayım sence bu ürün satın alınır mı?

Okuma yazma hızının sadece oyun oynayan ve gündelik iş yapanlar için hiçbir önemi yok. Hatta böyle birisiyse konu sahibi, SATA SSD de alabilir. Okuma yazma hızının yüksekliği, kalite göstergesi değildir, tercih meselesidir.

Halihazırda kullanmakta olduğum laptopum sadece M.2 SSD destekliyor ve kapasiteye ihtiyacım var beni düşündüğün için teşekkür ederim.

Beni düşündüğün için çok teşekkür ederim ama bu 1 TB.

Evet, depolama alanına ihtiyacım var. Laptopumda sadece M.2 desteği var. Başka bir şey takamamaktayım sence bu ürün satın alınır mı?

Halihazırda kullanmakta olduğum laptopum sadece M.2 SSD destekliyor ve kapasiteye ihtiyacım var beni düşündüğün için teşekkür ederim.
Gönül rahatlığıyla alabilirsin, taş gibi M.2'dir.

Okuma yazma hızının sadece oyun oynayan ve gündelik iş yapanlar için hiçbir önemi yok. Hatta böyle birisiyse konu sahibi, SATA SSD de alabilir. Okuma yazma hızının yüksekliği, kalite göstergesi değildir, tercih meselesidir.
Hocam bilgisayarın açılmasına oyunların daha hızlı açılmasına ve oyunlardaki haritaların vesaire daha hızlı ekrana gelip yüklenmesine katkısı olmaz mı ? Yanlışım varsa düzeltin lütfen.

Geri
Yukarı