3. bir kişi Ad ve Soyadı bilirse neleri bulabilir?

Benim aslında biraz psikolojik sorunlarım var ve takıntılıyım. Eskiden sevmediğim kimseyle de görüşmek istemiyorum, ama bu %100 de benim elimde değilmiş demek ki yapacak bir şey yok.

Dediğiniz gibi eğer sıkıcı bir şey olursa engellerim o zaman.

Ama bu kadar bilgileri biliyorlarsa iş biraz garip bence. Mesela bu kadar bilgileri biliyorlarsa, o zaman telefon operatörünü arayıp bütün soruları cevaplayıp isteyen kişi hattı bile dondurabilir öyle mi acaba?

Umarım bu durumlar önlenir.

Hocam ünlü oyuncular falan ne yapıyor bu durumda acaba?

Numarasını bulup abi ben senin hayranınım, lütfen abi buluşalım falan diyen var mıdır acaba?

Mesela Ümit Özdağ'ı sürekli arıyorlar YouTube'da bir sürü bu tarz video var. Hatları kendi üzerlerine ise çok rahat şekilde bulunuyor numaraları bu yüzden büyük ihtimalle arkadaşlarının üzerine falan alıyorlardır numaralarını. Sadece siz değil herkes bu durumdan şikayetçi ama Devlet önlem almak yerine her seferinde daha değişik alanlarda bilgi sızdırıyor. Hastane randevusu , kullanılan ilaçlar vs. her şey var. Bir tanıdığım alkolden ehliyeti kaptırmıştı psikoteknik raporu bile çıkıyor saçmalık yani.

Hocam ünlü oyuncular falan ne yapıyor bu durumda acaba?

Numarasını bulup abi ben senin hayranınım, lütfen abi buluşalım falan diyen var mıdır acaba?
Başınıza bir şey gelmez diye düşünüyorum korkmanıza gerek yok benim de konuşmadığım, kavgalı olduğum birsürü kişi var ama başıma daha bir şey gelmedi gelmez de. Başınıza bir şey gelirse de şikayet edin polise birdaha aramaz kordudan.

Benim aslında biraz psikolojik sorunlarım var ve takıntılıyım. Eskiden sevmediğim kimseyle de görüşmek istemiyorum, ama bu %100 de benim elimde değilmiş demek ki yapacak bir şey yok.

Dediğiniz gibi eğer sıkıcı bir şey olursa engellerim o zaman.

Ama bu kadar bilgileri biliyorlarsa iş biraz garip bence. Mesela bu kadar bilgileri biliyorlarsa, o zaman telefon operatörünü arayıp bütün soruları cevaplayıp isteyen kişi hattı bile dondurabilir öyle mi acaba?

Umarım bu durumlar önlenir.

Takıntılı olunmayacak bir çağ'da değiliz. Ama bazı şeyleri boş vermekte iyidir. Görüşmek istemediğin insanlar nasıl tiplerdi bilmiyorum ama birisi sapık olmadıkça bu kadar seninle uğraşmaz. Yani şunu, bunu yapar mı diye kendini o kadar fazla germe. Üzerine hat açmak vs. de o kadar kolay değil, e-Devlet'ten kod falan istiyor. Her yiğidin harcı değil bazı şeyler.
Ha peşimdeki çok takıntılı bir sapık diyorsan, sana çok kötü şeyler yaşattıysa, elinde herhangi bir delil mesajlaşma vs. varsa git savcıya anlat.

Geri
Yukarı