3 GB RAM'li sistem için PUBG tarzı oyun önerisi

Rules of Survival.

Cevap verdiğiniz için çok teşekkürler ama rules of Survival oynarken çok donma var sarmıyor beni ama güzel bir bilgisayarda oynasaydım zaten hep oynardım oyuna girişi çok uzun sürüyor her maçta 10-15 kere donuyor ve o donmalar adamın dibimde olduğu zamanlar maça zaten 3-4 dakikada giriyor.yani hiç donma kasma olmicak bir oyun lazım ama yinede çok sağolun
Değerli dostum android emülatörü indirip bu benzersiz heyecana PUBG Mobile'da devam edebilirsin. 🤌

Bir de Point Blank vardı ustam. Hatırladıkça ağlarım. 🥺🤌
Evt ya ben hala oynuyorum ama bıktım herkez hile
Emülatör indirip garena: Free fire oynayabilirsin.

Evet aslında denedim girişi ve indirmesi uzun sürdü ama oyuna girince ve maça girince uçaktan atlamış oluyorum kasma yok ama takım çarpışmasınada girdiğimde 3. raunda giriyor bu sorunun cevabını biliyorsan söyleyebilir misin çünkü Free fireda mükemmel bir oyun.
Değerli dostum Android emülatörü indirip bu benzersiz heyecana PUBG Mobile'da devam edebilirsin. 🤌

Bir de Point Blank vardı ustam. Hatırladıkça ağlarım. 🥺🤌

Denemez olur muyum ama işte oyuna girmiyor zaten lobide bile kasma var.
şöyle diyicem aslında ram de önemli ama gpu ve cpu da katkı sağlar ama 3 gb ramlik oyunu söylememi istiyosan zula ayarları azıcık kısarsan akıcı oynarsın

Merhabalar, dandinik bir bilgisayarım var ve PUBG hissiyatı verebilecek bir Battle Royale oyunu arıyorum. Kasmadan ve donmadan rahatça PUBG hissiyatı verecek oyun arıyorum. 3 GB kullanılabilir RAM'im var eskiden PUBG Lite oynuyordum ve bildiğiniz üzere oyun kapandı. Acaba PUBG türü düşük sistem bir oyun varsa bana yardımcı olabilir misiniz? Çok gerek artık gidip Minecraft'ta Battle Royale sunucuları arıyorum ve gerekirse ücretsiz olabilir mi? Cevaplarınızı merakla bekliyor olacağım😀
şöyle diyicem aslında ram de önemli ama gpu ve cpu da katkı sağlar ama 3 gb ramlik oyunu söylememi istiyosan zula ayarları azıcık kısarsan akıcı oynarsın
Kesinlikle denicem buna inanabilirsin

Son düzenleme:
Hocam Free fire i tam bilmiyorum sadece güzel bir oyun olduğunu biliyorum. Yani oyunun sorunlarına pek hakim değilim.
Yinede tşk ederim
Battle Royale değil ama kesinlikle ve kesinlikle Zula ve Wolfteam sizin aradığınız oyun saygı değer arkadaşım. :) 🙏

Senin sayende Zula'yı yükledim ve bayağı iyi artık sadece onu oynuyorum ayrıca Battle Royale moduda varmış Allah senden razı olsun saygı değer arkadaşım 🙂

Son düzenleme:

Geri
Yukarı