3 gün kalmış sınava şimdiden çalışılmalı mı?

n0n3nt1ty

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
mühendis
Arkadaşlar kısaca yarın coğrafya ve İngilizce sınavı var onlardan geçerim fakat perşembe günü olacak matematik sınavı beni ve tüm arkadaşlarımı bayağı zorlayacak, eminim. Sizce bugünden itibaren matematiğe mi yoksa o gün olan sınava mı çalışmalıyım?

Bunları son güne bırakmanız birer hata ama eğer coğrafya ve İngilizceniz iyiyse bugün onlara çalışmanız için bir sebep yok. Matematik 3 günde öğrenilip, yapılacak bir ders değil ama matematik çalışmanızı öneririm.

Arkadaşlar kısaca yarın coğrafya ve İngilizce sınavı var onlardan geçerim fakat perşembe günü olacak matematik sınavı beni ve tüm arkadaşlarımı bayağı zorlayacak, eminim. Sizce bugünden itibaren matematiğe mi yoksa o gün olan sınava mı çalışmalıyım?

Hangisinde eksiğin varsa ona ağırlık vererek hepsine çalış.

Klasik bir Türk öğrencisi🙃🙃🙃

Haklı ama :D

Şu anda coğrafya ve İngilizce bak. Yarın akşam sıkı bir şekilde matematik çalış. Zaten ilk sınav çok konu yok.

Coğrafya'ya Youtube'dan videolar izleyerek çok güzel çalışırsın. (1-2 tane güzel yapılmış video akılda kalıyor)
İngilizce için, konuyu söylemesen bile, internet üzerinden online sınav yapmanı öneriririm...
Matematik malum artık çok zor, o yüzden mümkün olduğu kadar ona çalış. Kalan tüm vaktini şimdiden ona ada...

Coğrafya ve İngilizce için dediklerimi yaparsan, rahatlıkla 1 saatte onlara hazırlanmış olursun. Kalan vaktini ise matematiğe odakla.
(tabii hangi derste ne kadar iyi olduğuna da bağlı)

Şimdiden başarılar

Yeni konular

Geri
Yukarı