3 haftalık i3 10100F ve GTX 750 Ti sistemin ederi nedir?

YnsCann

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba dostlar. Lafı uzatmadan hemen söyleyip sizlerden yorum bekliyorum, yaklaşık 3 hafta önce eski bilgisayarımı satıp yenisini topladım fakat şu an borç olduğu için satma durumuna geldim. Sistemin ederi ne olur sizce? Veya 2. el olarak değil de sahibinden üzerinden 0 ayarında olarak satsam ne kadar eder?

Sistem özellikleri:

Intel i3 10100F.
ASUS H410M-K.
XPG Spectrix D60G.
James Donkey 120 GB SSD.
Corsair vs 550 80+ (2018 versiyon)
Corsair SPEC-06 RGB.
MSI GTX 750 Ti OC.
AOC 24G2U5/BK.

Not: Ekran kartı eski sistemimden kalmaktadır. Kutusu var fakat fatura ve garantisi bitti. Onun dışında tüm parçalar kutu fatura garantilidir.

Not: Aklımdaki fiyatlar düşünülürse satmayı planlıyorum. Kesinlikle satacağım diye bir fikrim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar. Lafı uzatmadan hemen söyleyip sizlerden yorum bekliyorum, yaklaşık 3 hafta önce eski bilgisayarımı satıp yenisini topladım fakat şu an borç olduğu için satma durumuna geldim. Sistemin ederi ne olur sizce? Veya 2. el olarak değil de sahibinden üzerinden 0 ayarında olarak satsam ne kadar eder?

Sistem özellikleri:

Intel i3 10100F.
ASUS H410M-K.
XPG Spectrix D60G.
James Donkey 120 GB SSD.
Corsair SPEC-06 RGB.
MSI GTX 750 Ti OC.
AOC 24G2U5/BK.

Not: Ekran kartı eski sistemimden kalmaktadır. Kutusu var fakat fatura ve garantisi bitti. Onun dışında tüm parçalar kutu fatura garantilidir.

Not: Aklımdaki fiyatlar düşünülürse satmayı planlıyorum. Kesinlikle satacağım diye bir fikrim yok.
Monitör hariç 2800TL kadar eder diye düşünüyorum.

Sistem özellikleri:

Intel i3 10100F.
ASUS H410M-K.
XPG Spectrix D60G.
James Donkey 120 GB SSD.
Corsair SPEC-06 RGB.
MSI GTX 750 Ti OC.
AOC 24G2U5/BK.

Monitör ve ekran kartı olmadan 1500 TL veririm.

Monitör hariç 2800TL kadar eder diye düşünüyorum.

Monitör ve ekran kartı olmadan 1500 TL veririm.

Şaka yapıyorsunuz sanırım? Kasanın 0 fiyatı 1000₺, PSU'nun 500₺ Tamam 0 satmıyorum ama 3 Haftalık yani almak isteyen kişi fiyat düşmek için alabilir diye düşünüyorum.

Hocam yanlış anlamayın ama PC'den anlayan biri JD SSD'li bir PC'yi almaz.

Haklısın JD benim en büyük hatam oldu ama SSD kolay alınabilen bir şey sorun olmaz.

Geri
Yukarı