3 Kişi Oynanacak 50 TL civarı oyun önerileri

Önceki konulara baktım fakat hep gördüğümüz oyunlar var. Oyunun konusu fark etmeksizin sadece 3 kişi oynanabilir olması ve fiyatının aşırı uçuk olmaması lazım. Şu oyunları oynuyoruz / oynadık;
Rocket League
Among Us
GTA 5 - FiveM
ETS 2
Stick Fight: The Game
R6
Payday 2
L4D2
Human Fall Flat
Garry's Mod
Ark: Survival Evolved
CS:GO
The Forest, ekip ile oynanabilecek en iyi oyunlardan biri tavsiye ederim.

Oyunu bitirdik, güncelleme gelirse oynarım sanırım artık. Teklif için sağ ol, maalesef reddetmek durumundayım :)

Valla bende bitirdim oyunu herşeyi ile 2 ay önce. Yeni güncelleme gelmesini bekliyorum sıfırdan başlamak için. Aşırı derece tatmin edici bir oyun. Şöyle aşağı birkaç trailer videosu bırakayım da arkadaşların canı çeksin :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Önerileriniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederiz. Borderlands 2, Overcooked, Pummel Party, Satisfactory ve Risk adlı oyunlar ilgimi çekti yarın arkadaşlarımın da fikrini alıp oynayabiliriz. Dying Light, Apex Legends, Brawlhalla, R6, Business Tour, Pacify ve The Escapist 2 önerisi yapan arkadaşlara da teşekkür ederiz ama önceden oynadık o yüzden geçiyoruz. Tekrardan teşekkürler :)

Son düzenleme:
Önceki konulara baktım fakat hep gördüğümüz oyunlar var. Oyunun konusu fark etmeksizin sadece 3 kişi oynanabilir olması ve fiyatının aşırı uçuk olmaması lazım. Şu oyunları oynuyoruz / oynadık;
Rocket League
Among Us
GTA 5 - FiveM
ETS 2
Stick Fight: The Game
R6
Payday 2
L4D2
Human Fall Flat
Garry's Mod
Ark: Survival Evolved
CS:GO
Dying light oynamadıysanız şiddetle tavsiye ederim indirimde DLC ile birlikte 30 TL civarı oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı