3 kişilik Online oyun tavsiyesi

• Konuyu başlatan 68055
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 569

68055

Hectopat
Makaleler
1
Oyun türü pek fark etmez. Ama strateji pek düşünmüyoruz. Onun dışındaki oyun önerilerinizi bekliyoruz.
Sistemlerden birisi benim sistemimle hemen hemen aynı sadece ekran kartı yerine dahili birim var yani sistem gereksinimleri aşırı düşük olmamakla birlikte düşük olmalı.
İşlemci: E6300.
Anakart: MSI 775 pin anakart.
RAM 2x2 600 MHz RAM.
Ekran kartı: HD 4450.
SSD: 860 EVO.
2. laptop emin olmamakla birlikte bu sanırım, kuzenim bilgisayarı açınca düzenleyeceğim. Lenovo Ideapad S145 81N30047TX A9-9425 4 GB 256 GB SSD Radeon 530 15.6" Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Oyun türü pek fark etmez. Ama strateji pek düşünmüyoruz. Onun dışındaki oyun önerilerinizi bekliyoruz.
Sistemlerden birisi benim sistemimle hemen hemen aynı sadece ekran kartı yerine dahili birim var yani sistem gereksinimleri aşırı düşük olmamakla birlikte düşük olmalı.
RAM 2x2 600 MHz RAM.
2. laptop emin olmamakla birlikte bu sanırım, kuzenim bilgisayarı açınca düzenleyeceğim. Lenovo Ideapad S145 81N30047TX A9-9425 4 GB 256 GB SSD Radeon 530 15.6" Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
4450 ile Mario bile zor oynanır.

RAM 2x2 600 MHz RAM.
King Arthu's Gold oynayabilirsiniz. Ücretsiz ve çok zevkli. Eğer oynarsanız benim nick'im Memin91. Belki karşılaşabiliriz.
CS:GO GTA 5 oynadım o ekran kartı ile yani önerin yok ise konu hortlatma lütfen.
King Arthur's Gold'a bak. Çok zevkli bir oyun. 2D bir haritada base kurup karşı tarafla savaşıyorsun. Temel olarak 3 sınıf var; Okçu, Şovalye ve İnşaatçı.
İnşaatçı: Base inşaa eder, tünel kazar rakip base'ini kırar. Mancınık, gemi ve dükkan yapar.
Şovalye: Kılıç ve Kalkanı vardır. Mancınıkla fırlatıldığında ya da yüksek bir yerden düştüğünse kalkanını paraşüt olarak kullanabilir. Kılıcıyla toprak kazabilir.
Okçu: Oka atar. Kancasını kullanarak istediği her yere tırmanabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
King arthur's Gold'a bak. Çok zevkli bir oyun. 2D bir haritada base kurup karşı tarafla savaşıyorsun. Temel olarak 3 sınıf var; okçu, şovalye ve inşaatçı.
İnşaatçı: Base inşaa eder, tünel kazar rakip Base'ini kırar. Mancınık, gemi ve dükkan yapar.
Şovalye: Kılıç ve kalkanı vardır. Mancınıkla fırlatıldığında ya da yüksek bir yerden düştüğünse kalkanını paraşüt olarak kullanabilir. Kılıcıyla toprak kazabilir.
Okçu: Ok atar. Kancasını kullanarak istediği her yere tırmanabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
RAM 2x2 600 MHz RAM.
Counter-Strike 1.6.
GTA SA ONLINE.
Half-Life.
Left 4 Dead 2.

Geri
Yukarı