Çözüldü 3 Kişinin yarıştığı 9 yıl önce Minika Go'da yayınlanan çizgi film neydi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Umut444x

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu çizgi filmi 8, 9 sene önce izliyordum. Minika Go kanalında yayınlanıyordu diye hatırlıyorum. Konusu araba yarışıydı. 3 farklı kişinin 3 arabası vardı biri mavi biri yeşil diğeri de kırmızıydı. Büyük de bir pist vardı yarışlar orada yapılırdı. Başka bir şey aklımda kalmamış, çıkartabilecek olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam videosunu buldum >:D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tam olarak buydu,

Buradaki reklamı sanırım ama.
Ben de hiçbir yerde bulamadım maalesef. Ve neden yok anlamadım, minikago da yayınlandığına adım gibi eminim...

Arabaları Türkiye'de Toyzshop'da satılıyordu diye hatırlıyorum, ben de buna benzer bir şey izledim. Arada sırada reklamları çıkıyordu diye hatırlıyorum. Arabaları normal görünümdeydi, uzaktan kumandalıydı. Bir bölümde araba süren çocuklardan birinin kardeşi (bir kız) etli poğaça benzeri bir şey yapıyordu, babası da tadı çok güzel olmuş diyordu sonra çok et kullandığı için üzülüyordu böyle bir sahnesi vardı diye hatırlıyorum, adını bulamadım.

Flash and Dash'i diyorsun sanırım 3 eleman uzaktan kumandalı arabalarla kapışıyorlardı.
(Evet söylediklerinizi inceledim aradığınız çizgi film flash and dash) Doğruysa çözüm işaretlemeyi unutmayın.

Flash_and_Dash.jpg

Flash and Dash'i diyorsun sanırım 3 eleman uzaktan kumandalı arabalarla kapışıyorlardı.Eki Görüntüle 1604708
hocam bakmıştım ama bu da değildi... biraz daha gerçekçiydi arabalar, antenleri dahi vardı. 3 Arkadaş vardı birinin arabası mavi diğerinin yeşil ve kırmızıydı, yarış bir pistte yapılıyordu, arabalar formula1 arabalarına benziyorlardı

Ve arabaları kullananların yaşları çok da küçük değildi

Hocam bakmıştım ama bu da değildi... Biraz daha gerçekçiydi arabalar, antenleri dahi vardı. 3 Arkadaş vardı birinin arabası mavi diğerinin yeşil ve kırmızıydı, yarış bir pistte yapılıyordu, arabalar Formula1 arabalarına benziyorlardı

O söyledğinizi de hatırlıyorum flash and dash in ayrı bir sezonu ya da yan evreniydi. Aynı çizgi filmler olması lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tam olarak buydu,

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Tam olarak buydu,

Flash and Dash 2 sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı