3 Mayıs'ta sınavlar olur mu?

Vakaların en az 30.000 olması gerek bence, sınav yapmaları için. Ve ne yalan söyleyeyim 50.000 vaka varken sokağa çıkmak bile delilik.
Evet işte tam aradığım cevap. Turizm için vakaların düşmesi gerek. Düşmesi içinde sınav olmaması gerek. Sınav zaten delilik şu dönemde. Eğer vakalar düşmez ise ülke ekonomi anlamında batar. Yani sınav falan yok. Kasmayın kendinizi.

Soru çok açık ve net. Hiç duygu sömürüsü falan yapmayacağım. Açıkca girersem sınavlara 50 ile falan geçeceğim.

Hiçbir fikrim yok, eğer olursa 20 falan almam mucize olur, ilk dönem öyle olmuştu edebiyat 24 almıştım, umarım ertelenir.

Vakaları 15-20 bine çektik hadi sınav yapalım diye düşündüklerini sanmıyorum sonuçta turizm sezonu yaklaştı olabildiğince vakaları düşürmeleri gerek yoksa şimdi sınav yaparlarsa vakaların düşmesi daha uzun sürer bu da turizmin azalması demek bu da gelirin azalması oluyor ve gelir karşısında sınavları umursadıklarını düşünmüyorum.

Kardeşim sen olması gerekeni söylüyorsun, olacak olanı değil.

Vakalar nedense sınav olucağı zaman düşüyor, vaka sayısına da inanmamızı bekliyorlar. Sınavları yapmayacak olsalar düşürmezlerdi bence.

Sınavlar en geç Haziran'ın 15'inde biter. 9.sınıfım. Yani bence kimse kendini kandırmasın. Hepimiz sınavların olmasını tembelliğimizden istemiyoruz. Ne zaman balkondan baksam çoğunlukla gençler var.

Sınavlar en geç Haziran'ın 15'inde biter. 9.sınıfım. Yani bence kimse kendini kandırmasın. Hepimiz sınavların olmasını tembelliğimizden istemiyoruz. Ne zaman balkondan baksam çoğunlukla gençler var.
Şu 2 aydır marketten başka bir yere gittiysem Allah yarını görmeyi nasip etmesin. 2 ayda evde oturmaktan 13 kilo aldım ne sokaklarda gezmesinden bahsediyorsun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…