3 pinli sıvı soğutucumun kablosu 4 pinli anakarta takılmıyor

alperen461

Zeptopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i7-14700KF 5.6GHz 33MB Önbellek 20 Çekirdek 1700
MSI Pro H610M-E 5600MHz (OC) DDR5 Soket 1700
MSI GeForce RTX 4070 SUPER Ventus 2X OC 12GB GDDR6X 192 Bit DLSS 3
XPG Lancer Black 16GB (2x16GB) 5600MHz CL36 DDR5 Ram
ADATA Legend 800 500GB PCIe Gen4 x4 Okuma 3500MB – Yazma 2800MB M.2
DeepCool LS720 SE RGB 360 mm Intel(1700p)-AMD Uyumlu
XPG Valor Air Rainbow RGB Siyah Mid Tower XPG Kyber 750W 80+ Gold
Goesp27240va 27'' FHD 240hz 1ms
Meslek
Öğrenci
Anakartım: MSI Pro H610M-E.
Sıvı soğutucu: DeepCool LS720 white ARGB 360mm Intel(1700p)-AMD uyumlu sıvı soğutucu.
Olay şöyle:

Sıvı soğutucudan gelen kablo 3 pinli, anakartımın JRGB girişi 4 pinli, kasaya takmak için dönüştürücü kablo aldım fakat olmadı.

Aldığım ürün: https://www.hepsiburada.com/cool-mo...agaza=vigorbilisim&url_src=and-product-detail

Bildiğiniz 3 pini 4 pine çevirecek kablo var mı? Fiyatı önemli değil, tek derdim soğutucunun ışıklarını yakmak.

Son düzenleyen: Moderatör:

H610 serisi sıvı soğutucular için belalı bir seri. Ben Lian Li Galahad almıştım. Radyatör fanlarını CPU_FAN'a, pompayı da sata ile bağlamıştım. Pardon sen farklı bir şey sormuşsun sonradan algıladım.

soğutucu sorunsuz, uyumlu bir şekilde çalışıyor sorun yok ama ışıklarını yakamadım, JRGB girişi 4 pinli, soğutucunun kablosu 3pinli takılmıyor.

H610 serisi sıvı soğutucular için belalı bir seri. Ben Lian Li Galahad almıştım. Radyatör fanlarını CPU_FAN'a, pompayı da sata ile bağlamıştım. Pardon sen farklı bir şey sormuşsun sonradan algıladım.
soğutucunun çalışmasında herhangi bir sorun yok, sadece rgb kablosunu takamıyorum, kablo 3pinli, JRGB girişi 4 pinli

soğutucu sorunsuz, uyumlu bir şekilde çalışıyor sorun yok ama ışıklarını yakamadım, JRGB girişi 4 pinli, soğutucunun kablosu 3pinli takılmıyor.

soğutucunun çalışmasında herhangi bir sorun yok, sadece rgb kablosunu takamıyorum, kablo 3pinli, JRGB girişi 4 pinli
Şu konu belki yardımcı olur.

Şu konu belki yardımcı olur.
teşekkür ederim ama sorunu çözememişler, soğutucu uyumlu kontrollü bir şekilde çalışıyor işlemcim ile, benim sorunum ışıkları yakamamam

@keremph belki probleminize yardımcı olabilir.
insanlar çözümü kontrolcü takmak ile bulmuş, ama kontrolcüye gerek yok. soğutucum işlemci ile uyumlu çalışıyor. bana tek gereken rgb leri yakmak

Yeni konular

Geri
Yukarı