3 saniye fanlar dönüyor ve sistem kapanıyor

Emir Selvi

Decapat
Elimde cift cekirdek anakart var bayadir kullanmiyordum bakayim hala calisiyor mu diye evet calismadi,. Sorun; guc dugmesine basiyorum. Bazen 3 saniyede bir reset atiyor. Bazen de 3 saniyede 1kez aciliyor. Yani 3 saniye fanlar donuyor kapaniyor. Cozumunu bilen yazsin lutfen sorun anakartta. Ve bazen PC hic acilmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde cift cekirdek anakart var bayadir kullanmiyordum bakayim hala calisiyor mu diye evet calismadi,. Sorun; guc dugmesine basiyorum. Bazen 3 saniyede bir reset atiyor. Bazen de 3 saniyede 1kez aciliyor. Yani 3 saniye fanlar donuyor kapaniyor. Cozumunu bilen yazsin lutfen sorun anakartta. Ve bazen PC hic acilmiyor.
Bende de aynı sorun vardı hatırlamıyorum fazla ama galiba anakart da sorun var.

Bende de buna benzer bir sorun vardı, bilgisayarı açarken güç düğmesine bir kez basıyordum bilgisayar açılır gibi olup geri kapanıyordu, sonrasında tekrar güç düğmesine basınca sorunsuz açılıyordu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı