3 senelik bilgisayara bakım yapılmalı mı?

içinde gerçekten çok toz var fan aralarında felan oraya hiç bişey ile temizleyemedim

anladım hocam teşekkürler peki kaç ayda bir veya senede 1 götürmeliyim bakım ve macun bakımı için
Kendiniz temizleyebilirsiniz 1-2 ayda bir. Macuna ihtiyaç yok, 1-2 yılda bir değiştirebilirsiniz. Sisteminiz nedir acaba?

Kendiniz temizleyebilirsiniz 1-2 ayda bir. Macuna ihtiyaç yok, 1-2 yılda bir değiştirebilirsiniz. Sisteminiz nedir acaba?
3 senedir macun bakımı yapılmamış bilgisayara macuna ihtiyaç mı yok? Senede 1 yapılıyor bunun bakımı, bilgilendireyim dedim. Bu arada sistemin ne olduğu fark etmez. Değiştirilmesi lazım, kuruyor.

3 senedir macun bakımı yapılmamış bilgisayara macuna ihtiyaç mı yok? Senede 1 yapılıyor bunun bakımı, bilgilendireyim dedim. Bu arada sistemin ne olduğu fark etmez. Değiştirilmesi lazım, kuruyor.
evet hocam öyle demek istedi arkadaş

hocam termal macun yapılması ve kasa temizlenmesi iyi performans sağlar umarım birde kasadan ses geliyor tozdan dolayı galiba

Yeni konular

Geri
Yukarı