Ücretli 3 TL'ye banner veya logo tasarımlarınızı yapıyorum

Daha yeşil. Koyamıyorum ben.

Bunuyazantosunokuyana.jpg

5-6 aydır logo tasarlıyorum paralı yapmaya geçmeye karar verdim. 3 TL gibi cüzi bir fiyata logo veya banner tasarımlarınızı yapabilirim. Nasıl bir şey istediğinizi söylemeniz yeterli. Ödemeyi Papara veya Tosla olarak alabilirim. İsterseniz buradan isterseniz Discord'dan ulaşabilirsiniz.
Discord: Radian#5214

Bazı çalışmalarım:

Eki Görüntüle 989343

Eki Görüntüle 989344

Eki Görüntüle 989345

Ellerine kollarına sağlık çok güzel şeyler üretmeyi başarmışsın ve 3TL gibi bir miktara vererek çok büyük iyilik yapıyorsun. Bu şevkini hiç kaybetme umarım hayatın bunun gibi başarılarla dolu olur.

5-6 aydır logo tasarlıyorum paralı yapmaya geçmeye karar verdim. 3 TL gibi cüzi bir fiyata logo veya banner tasarımlarınızı yapabilirim. Nasıl bir şey istediğinizi söylemeniz yeterli. Ödemeyi Papara veya Tosla olarak alabilirim. İsterseniz buradan isterseniz Discord'dan ulaşabilirsiniz.

Bazı çalışmalarım:

Eki Görüntüle 989343

Eki Görüntüle 989344

Eki Görüntüle 989345

Hocam DC'den istek attım sana karta para atıp geliyorum :)

Uygun fiyata hızlıca çok güzel bir logo yaptı ellerine sağlık hocam.

İsteyenlere yapabilirim boştayım.

Bazı çalışmalarım:

Eki Görüntüle 989343

Eki Görüntüle 989344

Eki Görüntüle 989345

Hocam ortak Steam hesabı ile takas var mı?
Çok yetenekli ve güvenilir biri masaüstüm için duvar kağıdı yaptı kesinlikle 3 TL'ye değiyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı