3 TL'ye satılan uplay hesapları güvenli midir?

• Konuyu başlatan Warg
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 2B
Çalıntı hesap olduklarının garantisini verebilirim. Zaten kimse o fiyata hesap satmaz. Açıkçası biraz şans işi. Sahibi hesap bilgilerini değiştirirse hesap elinden gider. Satıcıya mesaj attığında yeni hesap vermezse de paran çöpe gider. Bana sorarsan 3 TL fazla para değil bence denemelisin.

Bir zamanlar satışını yaptığım için size işlemin nasıl işlediğini anlatmak isterim
( ki hala satışını sürdürüyorum ancak uğraşmıyorum okadar artık almak isterlerse satıyorum);
bu hesapları elde etmenin iki yöntemi vardır,
1-hesap çalmak
2-2.el ucuza hesap almak
bu hesaplardan bende toplam 50.000'i geçik origin,uplay,spotify,netflix,psn hesapları oluyordu amaç kar olduğu içinde üzerine 5-20 lira arası koyup piyasaya sürüp satıyorum.
önemli bir konuya gelirsek;
hesapların şifresi değişiyor mu ?
- zor bir ihtimaldır, ancak elbet değişiyor ancak bu satıcıdan satıcıya değişir ben şahsen hesapları şifresi değişen alıcılarımı mağdur etmemek amacıyla gidiyorum elimde yoksa kendi paramdan hesabı alıyorum yeni hesabı veriyorum, tekrar olursa tekrar aynı işlemi yapıyorum.
ha 3 tl hesaplarda var tabi ona kim destek verir bilmem ama elinizdeki oyunun değeri ne kadar büyükse gitme şansıda okadar fazladır.
ki genelde 3-10 lira arası hesaplar random hesaptır

bilmek istediğiniz herhangi birşey varsa sorabilirsiniz.

Son düzenleme:
3 tl ye aldığınız hesaba sadece Allah yardım eder laf olsun diye açtım alacağımdan değil :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı